Skip links

Nauja patirtis – tai žingsnis į sėkmingą ateitį

Nauja patirtis – tai žingsnis į sėkmingą ateitį

Vasario 26 d. įvyko Erasmus+ programos projekto „Europinė patirtis sėkmingai profesinei ateičiai“ informacinis seminaras paskutiniajai stažuotojų grupei. Šeši  apdailininko (statybininko) specialybės mokiniai kovo 18 d. išvyks į Montijo miestą. Jie visą mėnesį ne tik domėsis savo specialybės naujovėmis, technologijomis Portugalijoje, bet ir tobulės savo profesinėje srityje.

Seminare dalyvavo centro psichologė Rima Klasavičienė, kuri patarė, kaip lengviau adaptuotis bei elgtis įvairiose situacijose svečioje šalyje. Darbų ir civilinės saugos inžinierė Audronė Vaitkevičienė pravedė instruktažą, kaip saugiai ir atsakingai reikia elgtis kelionėje bei darbo vietoje. Vystymo skyriaus vedėja Lilija Zableckienė pasidalino savo portugališka patirtimi ir praktiškais patarimais vykstantiems į stažuotę. Projektų vadovė Monika Lunskutė pristatė dalyviams darbovietę, gyvenamąją vietą, logistiką, buvo aptarti mokiniams kilę klausimai. Taip pat visiems dalyviams buvo įteikti mokymų pažymėjimai už stropų ir atsakingą pasiruošimą praktikai Portugalijoje. 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Return to top of page