Skip links

Aivaras Bendaravičius

Aivaras Bendaravičius

Pabaigus savo gimtojo miestelio dešimtmetę mokyklą, iškilo pirmoji rimta mano gyvenime dilema – o kas toliau? Kokį kelią pasirinkti, ką noriu gyvenime veikti? Išgirdęs vyresnių draugų, tėvų rekomendacijas, paskaitęs atsiliepimus internete, tolesnius mokslus nusprendžiau tęsti Marijampolės profesinio rengimo centre. Pasirinkimą lėmė siūlomų mokymosi programų gausa, ne paskutinėje vietoje buvo ir tai, kad mokymosi centras yra netoli namų, kurį Marijampolės PRC skyrių bepasirinkčiau – Marijampolėje ar Vilkaviškyje.

Nuo mažens mėgau padėti tėčiui dirbti įvairius „vyriškus“ darbus. Prisidėti prie namo remonto darbų – kalti, pjauti, gręžti, dažyti – buvo vienas mėgstamiausių užsiėmimų. Taigi renkantis būsimąją specialybę daug galvoti neteko – nutariau tapti apdailininku (statybininku).

Mokytis Marijampolės profesinio rengimo centre man labai patinka, nes čia yra puiki mokytojų komanda, kuriems esu labai dėkingas. Lengvai įsisavinama, gausi, bet tikslinga mokymosi medžiaga, įdomios praktinės užduotys – tai kas yra patrauklu ir ko visuomet sulauksi iš Marijampolės PRC mokytojų. Antraisiais mokymosi metais jau buvau įgavęs tiek žinių, kad laisvu nuo pamokų metu gavau darbą savo specializacijos srityje. Džiaugiuosi galėdamas ir mokytis, ir dirbti. Mano darbdaviai patenkinti tiek teorinėmis, tiek praktinėmis mano žiniomis, kurias įgijau Marijampolės PRC. Tai rodo, kad Marijampolės profesinio rengimo centrą išties verta rinktis, be to, tai puiki galimybė įgyti vidurinį išsilavinimą ir profesiją vienu metu, įgyti reikalingos praktikos, be kurios labai sunku būtų susirasti darbą.

Marijampolės profesinio rengimo centras – tai puiki galimybė surasti savo vietą gyvenime, atrasti save, išmokti užsidirbti iš to, ką laikiau tik pomėgiu, hobiu. Taip pat tai gali būti puikus startas siekiant aukštojo mokslo. Kol kas dar negaliu pasakyti, kad tai mano sėkmės istorija, bet tikiuosi, kad esu teisingame kelyje.

Return to top of page