Skip links

Atviros Šakių rajono krepšinio 3×3 ir baudų metimo varžybos

Nuotraukos iš 2018-10-24 dienos Atvirų Šakių rajono moksleivių krepšinio 3×3 ir baudų metimo varžybų, kurios vyko Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje. Merginų krepšinio baudų metimo rungtyje 1-osios vietos čempionėmis tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudrikos Naumiesčio skyriaus baudų metimo merginų komanda, 2-osios vietos čempionėmis tapo Vilkaviškio skyriaus merginų komanda, 3-ają vietą užėmė Marijampolės profesinio rengimo centro merginų komanda. Individualioje merginų baudų metimo rungtyje 1-osios vietos čempione tapo Erika Bacevičiūtė(MPRC Kudirkos Naumiesčio skyrius), 2-osios vietos prizininke tapo Aistė Misiukevičiūtė(MPRC), 3-ioso vietos prizininke tapo Karolina Lukoševičiūtė(MPRC Vilkaviškio skyrius). Krepšinio 3×3 rungtyje geriausiai pasirodė ir tapo 1-osios vietos čempionais Marijampolės profesinio rengimo centro krepšininkų komanda, 2-osios vietos prizininkais tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus krepšininkai, 3-iosios vietos prizininkai tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus krepšininkai. Komandinėje baudų metimo rungtyje geriausiai pasirodė ir tapo 1-osios vietos čempionais tapo Marijampolės profesinis rengimo centras, 2-ąją vietą užėmė Kudirkos Naumiesčio skyriaus baudų metimo komanda, 3-ąją vietą užėmė Vilkaviškio skyriaus komanda. Individualioje baudų metimo rungtyje absoliutus 1-osios vietos čempionas tapo Robertas Raguckas (MPRC) pataikęs visus 20 iš 20 baudų metimų, 2-ąją vietą po pratesimo iškovojo Marius Janulaitis(Kudirkos Naumiesčio skyrius), 3-iosios vietos prizininku tapo Aurimas Sutkus(MPRC). Visos komandos, sportininkai ir sportininkės buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais.