Skip links

Baigiamasis projekto renginys

Baigiamasis projekto renginys

 

Baigiamasis projekto renginys

 

Gegužės 29 d. įvyko baigiamasis Erasmus+ programos projekto „Profesinių įgūdžių tobulinimas per mobilumą“ Nr.2017-1-LT01-KA102-034881 renginys. Projekto dalyviai susirinko aptarti stažuočių Ispanijos, Maltos ir Portugalijos įmonėse, prisiminti, ką sužinojo jų metu, kas buvo įsimintina.

Kadangi po stažuočių mokiniai atlieka gamybinę praktiką Lietuvos įmonėse, jie jau galėjo palyginti darbovietes, atliekamus darbus, žmonių tarpusavio santykius. Atviros diskusijos metu mokiniai kalbėjo apie savo patyrimą, ne tik ką dirbo, bet ir ką pamatė, kas patiko ar nelabai.

Renginyje dalyvavęs darbdavių atstovas UAB „Kelranga“ apšvietimo skyriaus vadovas Saulius Orina patarė vaikinams patiems domėtis, rodyti savo iniciatyvą, nelaukti, kol „viskas bus paduota“- neužtenka pamojuoti transporto priemonių valdymo teisėmis ir reikalauti geresnio darbo. Paprastai darbdaviai gana greit pamato tuos, kurie iš tikrųjų nori dirbti.

Statybos ir mechanikos skyriaus vedėjas Gražvydas Juodišius sakė, kad neužtenka turėti įrankį (pvz. teorines specialybės žinias), jį reikia mokėti valdyti,  būtina lanksčiai taikyti praktikoje.

Prisimindami gražiausias akimirkas užsienyje mokiniai parodė savo sukurtą filmuką. Mokiniams buvo įteikti Europasai, įmonių, kuriose dirbo, sertifikatai. Vystymo skyriaus darbuotojos palinkėjo mokiniams, kad tarptautinė patirtis padėtų jų ateities darbuose.

 

Marijampolės profesinio rengimo centro vystymo skyriaus vedėja Lilija Zableckienė

 

 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Return to top of page