Skip links

Bėgimas už Marijampolę taps gražia tradicija

Kiekvienais metais bėgikų gretos gausėja, atšilus orams ši sporto rūšis tampa viena populiariausių. Puiku, kad renkamės aktyvų gyvenimo būdą, daugiau dėmesio skiriame gerai savijautai, sveikatai ir rūpinamės savo kūnu. Pradėti bėgioti – niekada nevėlu, startuoti gali ir šiandien…

Marijampolės profesinio rengimo centras kiekvienais metais dalyvauja „Marijampolės dienose“. O šiemet prisijungėme prie vieno iš renginių „Bėk už Marijampolę 2017“. Seniai propaguoju sveiką gyvenimo būdą, dalyvauju maratonuose, tad šiais metais pakviečiau prisijungti ir mokinius. Juk pavasaris  – tai metas, kuomet instinktyviai bunda gamta, instinktyviai bunda ir žmogus.

Bėgimas „Miesto dienose 2017“ buvo organizuojamas keliais etapais, vaikai galėjo bėgti 500 m, suaugę – 5 km, 10 km ir 21 km. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, jog 5 km atstumą su manimi išdrįso įveikti 5 Centro mokiniai ir net du šaunuoliai nepabūgo stoti prie 10 km starto. 5km trasoje varžėsi net 213 bėgikų. Povilas Muntianas, KDg15-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 21 vietą, amžiaus tarpe – 11, trasą įveikė per 21:29 minutes. Valentinas Jaškevičius, KDg16-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 42 vietą, amžiaus tarpe – 7, trasą įveikė per 24:15 minutes. Rokas Pauliukonis, ŠR16-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 48 vietą, amžiaus tarpe – 5, trasą įveikė per 24:19. Jaunius Martinavičius, KDg16-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 61 vietą, amžiaus tarpe – 32, trasą įveikė per 25:27 minutes. Vytautas Bendorius, AMg16-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 103 vietą, amžiaus tarpe – 52, trasą įveikė per 28:55 minutes.

Labai didžiuojuosi dviem mokiniais, kurie kepinant saulei stojo prie 10 km starto. 10 km trasoje varžėsi 85 bėgikai.   Alvaras Eidukevičius, AMg15-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 57, amžiaus tarpe – 29, trasą įveikė per 54:28 minutes. Egidijus Samuolis, AMg15-1 grupės mokinys, bendroje įskaitoje užėmė 76 vietą, amžiaus tarpe – 37, trasą įveikė per 59:49 minutes. Aš bendroje įskaitoje likau 44 iš 213 bėgikų, moterų tarpe – 8.

Bėgome prisijungę prie Nacionalinio kraujo centro komandos, tad buvome apdovanoti Nacionalinio kraujo centro marškinėliais, o mus palaikė  ir fotografavo Statybos ir mechanikos skyriaus vedėjas Gražvydas Juodišius.

Visi buvome apdovanoti medaliais, vandens buteliukais ir po finišo galėjome pasmaguriauti ledais.  Marijampolės profesinio rengimo centras priklauso „Sveikatą stiprinančių mokyklų“ tinklui. Mes tą įrodėme su kaupu! Tikiu, jog bėgimas per „Marijampolės dienas“ mūsų Centrui taps gražia tradicija. Labai didžiuojuos sportiškais Centro mokiniais.