Skip links

Bendrabutiečiai laukia Kalėdų

Bendrabutiečiai laukia Kalėdų

„Nuo įkvėpimo iki įvaizdžio,“- tokiais žodžiais gruodžio 13 d. popietę-susitikimą „Merginos grožis“ pradėjo įvaizdžio kūrėja, visažistė, lektorė Anna Bochan Latvaitienė.

„Kas aš? Kas man patinka? Kur aš einu? Kokio aprangos kodo reikalauja mano socialinis ratas?“- tokius klausimus reikėtų užduoti sau ir ieškoti atsakymų.

Anna Bochan Latvaitienė supažindino su įvaizdžių įvairove nuo romantiško stiliaus iki mums negirdėtų: hiper, hip-hopo, reivo, safari, emo, unisex, marinistinio ir kitų įdomių stilių. Be stilių įvairovės merginos dar išgirdo apie medžiagų įvairovę ir spalvų gamą. Nustebino tai, kad su spalvomis reikia elgtis atsargiai, nes jeigu balta spalva simbolizuoja šviesą, džiaugsmą ir sėkmę, jos taip pat turi būti saikingai. O juoda gali užgožti, net veido spalvą „pasiimti“.

Lektorė patarė, kaip išsirinkti bazinį garderobą: jis turėtų būti neutralių spalvų ir minimalistinio pasiuvimo. Merginos atliko psichologinį žaidimą „Minties galia“. Anna patarė, jog „kuo daugiau turėsit vaizdų, tuo daugiau bus įkvėpimo“.

Dar merginos sužinojo apie veido proporcijas ir šukuosenas, derančias prie įvairių veido formų.   Bendrabučio merginos džiaugėsi gerai praleistu vakaru ir žiniomis, kurios bus reikalingos kasdien.

Renginį organizavo  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Saldūnaitė.

„Rodyk ką moki“ – toks parodėlės bendrabučio fojė devizas.

Ilgais rudens vakarais bendrabutiečiai savo hobi realizuoja įvairiai. Vaikinai daugiausia sportuoja. Ypač populiarus yra stalo tenisas, todėl prieš Šv. Kalėdas buvo organizuotas Kalėdinis stalo teniso turnyras. O merginos mėgsta piešti, siūti, siuvinėti, lipdyti, tad jų darbus eksponuojame parodėlėje.

Į Kalėdinę parodėlę-mugę savo siūtas pagalvėles pristatė Silvija Skrinskaitė, Danguolė Aleksandravičiūtė papuošė parodą megzta skraiste, o Eglė Janušaitytė nudžiugino naujais siuvinėtais paveikslais ir gražiomis iš kankorėžių pagamintomis eglutėmis. Šioje parodėlėje dalyvavo ir Jurgita Ragauskaitė, kuri yra baigusi mūsų Centrą ir sėkmingai dirba mėgstamą floristės darbą.

Bendrabučio vyresnioji auklėtoja Virginija Gucaitienė

Return to top of page