Skip links

Centre lankėsi profesorius Liudas Mažylis

Centre lankėsi profesorius Liudas Mažylis

Balandžio 10 d. Marijampolės profesinio rengimo centre lankėsi Vasario 16-osios aktą atradęs Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis. Svečias Centro bendruomenei pasakojo, kaip Vokietijos užsienio reikalų ministerijos diplomatiniame archyve surado nutarimo dėl Lietuvos Vasario 16-osios Nepriklausomybės paskelbimo originalą. Profesorius detaliai atpasakojo visą akto paieškos eigą, kitas susijusias ir ne mažiau įdomias smulkmenas. Nuotaikingas ir atviras profesoriaus pasakojimas – tai istorijos pamoka iš pirmų lūpų. Džiugu, jog turėjome galimybę susitikti ir pabendrauti su Lietuvai ir Lietuvos istorijai reikšminga asmenybe.

Susitikimo metu Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesorius mokiniams aiškino, kodėl svarbu dalyvauti rinkimuose ir išreikšti savo nuomonę bei pristatė artimiausios ateities siekius – L. Mažylis dalyvaus rinkimuose į Europos Parlamentą.

Susitikimą vainikavo profesoriaus frazė, kad mes esame visaverčiai Europos Sąjungos nariai ir mūsų balsas yra girdimas,  tad turime eiti, ieškoti ir rasti.

Centro informacija

Return to top of page