Skip links

Centro absolventas stažuojasi Budapešte

Centro absolventas stažuojasi Budapešte

Mūsų Centras kartu su Lietuvos verslo darbdavių konfederacija įgyvendina Erasmus+ programos projektą „Profesinio mokymo įstaigų absolventų gebėjimo mokytis darbinėje veikloje stiprinimas“ Nr. 2016-1-LT01-KA102-022992. Jo metu profesines mokyklas baigę absolventai turi galimybę keletą mėnesių padirbėti užsienio kompanijose. Pernai du mūsų centro absolventai dalyvavo stažuotėje Bulgarijoje, o šiemet buvęs Paslaugų skyriaus PBg14-1 grupės mokinys Matas Radzevičius darbuojasi Vengrijoje. Štai kaip Matas rašo apie savo stažuotę:
„Šio metu stažuojuosi Vengrijoje, Budapešte, stažuotė jau į pabaigą, grįžęs toliau dirbsiu Marijampolėje, Mary J Pub. Įgytos žinios centre labai padėjo, nes turėjau nuostabią auklėtoją, kuri mane vežė į konkursus, kur man gana gerai sekėsi. Centre mokydamasis buvau dviejose stažuotėse Islandijoje ir Italijoje. Jos labai pravertė, nes įgijau geros patirties. Dabar gyvenu Budapešte, kasdien matau Parlamentą, nes gyvenu gana arti centro. Miestas labai gražus ir įdomus. Manau, kad jau aplankiau daugumą vietų, kurias verta pamatyti. Darbas labai džiugina, nes tai yra gana aukšto lygio kavinė, kokteiliai yra firminiai, kai kuriuos ingredientus ruošiame patys. Stojantiems į profesinio rengimo centrą jauniems žmonėms patarčiau išnaudoti kiekvieną galimybę dalyvauti įvairioje veikloje, tarptautiniuose projektuose.“

Vystymo skyriaus vedėja Lilija Zableckienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Return to top of page