Skip links

Centro atstovai konferencijoje „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“

Centro atstovai konferencijoje „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“

Panevėžyje įvyko III nacionalinė – praktinė konferencija „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“. Konferencijoje dalyvavo: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Mikalavičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Irena Saldūnaitė, Vilkaviškio skyriaus visuomenės sveikatos specialistė Žydrūnė Čekanavičienė ir Gimnazijos skyriaus kūno kultūros mokytojas metodininkas Sigitas Gecevičius.
Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo  25-mečio proga  Centro bendruomenė apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės J. Petrauskienės ir Sveikatos ministro A. Verygos Padėkos raštu, kad atveriame jaunajai kartai duris į sveikesnį gyvenimą ir kad rūpinamės visos savo bendruomenės sveikata ir gerove. Padėkos raštas įteiktas visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Irenai Saldūnaitei, taip pat Centrui įteikta vėliava ir atminimo lenta simbolizuojanti sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklą ir bendruomenės sveikatos ugdyme.
Išleista 3 dalys geroji patirtis knygų  „Misija: Vaikų sveikatos kompetencija„ , kuriose išspausdinta Gimnazijos skyriaus kūno kultūros mokytojo metodininko Sigito Gecevičiaus straipsnis  „Sportuok ir būsi sveikas“ ir Vilkaviškio skyriaus informacinių technologijų mokytojos metodininkės Astos Kalasauskienės ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Žydrūnės Čekanavičienės straipsnis  „Ar tikrai valgome, kad gyventume“.

 

Centro informacija

Return to top of page