Skip links

Centro atstovai meistriškumo konkurse

Centro atstovai meistriškumo konkurse

2018 m. lapkričio 8d. virėjų grupės V16-2 mokiniai dalyvavo Vilniuje, Lietuvos parodų rūmuose „Litexpo“, „Geriausio mokinio, turinčio specialių ugdymosi poreikių, meistriškumo konkurse“. Konkurso dalyviai turėjo atlikti praktinę užduotį, kurios metu ruošė vieno kąsnio užkandžius, patiekiamus šaukštuose, 4 asmenims. Užduoties metu mokiniai derino produktų skonius, demonstravo pjaustymo įgūdžius, kūrybiškumą.
Į konkursą vyko Centro Paslaugų skyriaus mokiniai: Liveta Blaudžiūnaitė ir Lukas Pertauskas, kuriuos ruošė profesijos mokytoja Daiva Kasakaitienė. Centro atstovams varžovų nestigo – susirinko daugybė dalyvių iš įvairių mokymo įstaigų. Džiugu, jog mokiniai turėjo progą ne tik varžytis, bet ir susipažinti bei pabendrauti su Alytaus profesinio rengimo centru, Kauno maisto pramones ir prekybos mokymo centru, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centru, Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centru, Kėdainių profesinio rengimo centru bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centru.

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos diplomais, prizais ir dovanėlėmis.

  Daiva Kasakaitienė

Return to top of page