Skip links

Darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė Centre

Darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė Centre

Balandžio 28-oji – tarptautinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Minint šią dieną balandžio 24-27 dienomis Centre vyko darbuotojų saugos ir sveikatos savaitė.
Balandžio 24d. I ir II kurso mokiniams vyko saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje mokymai, kuriuos vedė Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos vyresnysis specialistas Virgilijus Norkus.
Balandžio 25 d. apdailininko (statybininko) mokymo programos I mokiniai lankėsi Alytaus profesinio rengimo centro Statybos ir darbų saugos sektoriniame centre, kuriame susipažino su naujai įrengtomis statybos praktinio mokymo dirbtuvėmis ir statybininkams, dirbantiems aukštyje, skirta įranga bei išbandė ją praktiškai.
Balandžio 26 d. Statybos ir mechanikos bei Vilkaviškio skyrių apdailininko (statybininko), kelių statybos ir priežiūros darbuotojo, melioratoriaus ir automobilių mechaniko mokymo programų mokiniai ir apdailininko programą mokinantys mokytojai lankėsi tarptautinėje statybų ir remonto parodoje „Resta 2018“. Paroda vyko Vilniuje Litexpo parodų rūmuose. „Resta 2018“ mokiniams ir mokytojams suteikė galimybę susipažinti su naujausiomis statybos darbų technologijomis bei medžiagomis, pamatyti vykusį apdailininkų meistriškumo konkursą, apžiūrėti konkursinius darbus. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojo, melioratoriaus ir automobilių mechaniko mokymo programų mokiniai domėjosi naujausia kelių statybos ir remonto technika bei kitais mechanizmais ir įrankiais.

Audronė Vaitkevičienė, darbų ir civilinės saugos inžinierė

Return to top of page