Skip links

Darom ir gamta padėkos

Darom ir gamta padėkos

Jau dešimtą kartą Lietuvoje organizuojama tarptautinė aplinkosauginė akcija „Darom“, kurios šiemetinis tikslas: darom ir gamta padėkos.

Į Marijampolės savivaldybės administracijos ir laisvalaikio ir užimtumo centro kvietimą dalyvauti šioje akcijoje ir nelikti abejingiems miesto gražinimui atsiliepėme ir mes – Marijampolės profesinio rengimo centras.  Ugdant bendruomeniškumo jausmą, aplinkosauginius įgūdžius, emocinį intelektą  kvietėme Centro bendruomenę dalyvauti akcijoje.

Lietingą ir vėjuotą balandžio 22 d. šeštadienio rytą rinkosi patys ištvermingiausi mokiniai: Žaneta Kašiubaitytė, Paulina Pavilonytė, Greta Stasiūnaitė PBg16-1 gr., Povilas Muntianas, KDg15-1 gr., Paulius Juozapavičius, MDg15-1 gr., Evaldas Štreimikis, ŠR16-1 gr. ir mokytojai. Tvarkėme Šešupės pakrantę nuo Pašešupio parko ežerėlio iki futbolo arenos. Šiukšles rinkome pakrantėje, su grėbliu traukėme iš upės, tvarkėme laužavietes. Atšilus orams šia pakrante bus malonu pasivaikščioti miesto gyventojams.

Gerai padirbėję, puikiai nusiteikę važiavome į užbaigtuves. Visi akcijos dalyviai buvo apdovanoti Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus padėkos raštais ir pakviesti vaišintis rėmėjų skanėstais: kareiviška koše, karšta arbata, spurgomis ir ledais.

Gimnazijos skyriaus informacija

Return to top of page