Skip links

Diplomų įteikimo šventė Kudirkos Naumiesčio skyriuje

Diplomų įteikimo šventė Kudirkos Naumiesčio skyriuje

Birželio 21 dieną Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko iškilminga diplomų įteikimo šventė. Profesinio mokymo diplomai buvo įteikti 46-iems absolventams, sėkmingai baigusiems technikos priežiūros verslo darbuotojo, apdailininko (statybininko), padavėjo ir barmeno, socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio mokymo programas.
Į šventę buvo pakviesti ir garbingi svečiai: Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Kudirkos Naumiesčio seniūnas Algimantas Baubonis, technikos priežiūros verslo darbuotojo spec. asmens įgytų kompetencijų vertinimo pirmininkas Deividas Romikaitis.
Absolventus sveikino ir geros kloties kopiant į karjeros aukštumas linkėjo Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai, atliekantis direktoriaus funkcijas Romualdas Vadluga, Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė, grupių vadovai: Danguolė Stankevičienė, Romualda Jakaitienė, Nerija Jankauskaitė.
Absolventus, svečius ir visą skyriaus bendruomenę gražiomis dainomis džiugino solistai iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos.
Šventė baigėsi, mokykliniai metai taip pat, tačiau gyvenimas tęsiasi… Skyriaus vedėja Marija Jurgilienė sakė: „Gražus gyvenimas neatsiranda iš niekur, kasdien jis kuriamas su malda, nuolankumu ir meile. Tad linkime ir toliau nesustoti savo pasirinktame kelyje, tobulėti, atrasti save ir siekti profesinių aukštumų“.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

Return to top of page