Skip links

Edita Strakalaitytė

Edita Strakalaitytė

Apdailininko (statybininko) darbas yra svarbus. Šios specialybės darbuotojų  poreikis nuolat auga. Jų rankų laukia kiekvienas naujai pastatytas ar remontuojamas statinys.

Tapti statybininke aš svajojau nuo pat vaikystės. Mano tėtis buvo statybininkas, tad ir aš nuo mažų dienų domėjausi statybos darbais. Kai buvau mažesnė, padėdavau tėčiui namuose remontuoti kambarius. Šis darbas man patiko, tad baigusi dešimt klasių nutariau įgyvendinti savo svajonę – tapti statybininke.

Įstojau į Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyrių mokytis ir įgyti apdailininko (statybininko) specialybę. Besimokydama patobulėjau visapusiškai: išmokau paruošti paviršius tinkavimui, tinkuoti paprastais ir sudėtingais skiediniais, klijuoti paviršius įvairių rūšių plytelėmis, paruošti paviršius dažymui, dažyti įvairiais dažų mišiniais, išklijuoti sienas įvairių rūšių apmušalais. Baigusi Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyrių įsidarbinau dažytoja. Jau penkerius metus patirties semiuosi  statybos įmonėje.

Šiandien statybų sektorius nesuvaldomai sensta, jaunimo mažai. Kvalifikuotų statybininkų trūksta. Turėdamas profesinį išsilavinimą, bet kuriuo metu turėsi darbą ir gausi gerą atlyginimą, o jeigu darbas dar ir patinka – būsi laimingas žmogus. Jeigu Jus vilioja apdailininko (statybininko) darbas, kviečiu mokytis Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje. Čia Jūsų laukia šilti, moderniai įrengti kabinetai ir savo žinias bei patirtį pasiruošę perteikti mokytojai.

Return to top of page