Skip links

Ekskursija į maitinimo paslaugas teikiančią įmonę

Ekskursija į maitinimo paslaugas teikiančią įmonę

Marijampolės profesinio rengimo centro, Vilkaviškio skyriaus Vg19V, Vg17V virėjų grupių mokiniai rugsėjo 30 d.,  apsilankė Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje, maitinimo paslaugų teikiančioje įmonėje UAB „Sivela“. Ši maitinimo įmonė buvo pasirinkta, nes prieš metus pilnai buvo atnaujinta naujais įrengimais.

Išvykos tikslas – pamoka netradicinėje aplinkoje „Virėjo profesija, jos specifika ir galimybės darbo rinkoje“. Pamoką vedė profesijos  vyr.  mokytoja Ona Vieraitienė.

Valgyklos vyr. virėja  mums pasakojo apie patalpų paskirtį, įrengimus ir priemones patiekalams ruošti. Mokytoja parodė, kaip  eksploatuojami įrengimai ir supažindino su saugumo technikos ir higienos reikalavimais valgykloje. Matėme, kaip gaminami patiekalai įvairiose darbo vietose ir kokiais įrengimais, inventoriumi ir priemonėmis jos aprūpintos. Stebėjome, kaip ir ką dirba virėjos gamindamos pietus mokiniams. Sužinojime, kokius patiekalus ten gamina. Analizavome meniu, kepėme blynus ir džiaugėmės, kad pasirinkome paklausią darbo rinkoje virėjo specialybę.

 

Mokinė Viktorija Archipkinaitė

profesijos vyr. mokytoja Ona Vieraitienė.

Return to top of page