Skip links

Informacinio stendo atidarymas

Informacinio stendo atidarymas

Sausio 11 dieną įgyvendinant projektą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ Marijampolės profesinio rengimo centre Informacijos centre buvo atidarytas informacinis stendas.

Atidarymo renginį pradėjo Centro mokinės, aktyvios projekto ambasadorės, kurios susirinkusiems bendruomenės nariams vedė viktoriną, susijusią su Europos Sąjunga bei Parlamentu. Projektų skyriaus vadovė Monika Lunskutė aptarė projekto reikšmingumą ir stendo svarbą mokyklos bendruomenei.  Paslaugų skyriaus neformaliojo ugdymo grupių vadovė Lina Bankauskaitė – Šleinotienė pristatė Kūrybinių dirbtuvių idėją ir galutinį šių dirbtuvių produktą – mokinių pagamintas ir pirmųjų į ES įstojusių šalių vėliavų spalvomis nudažytas 9 kėdutes. Šios kėdutės puošia informacinį stendą. Likusias 19 kėdučių su ES šalių vėliavomis gamina Vilkaviškio bei Kudirkos Naumiesčio skyriai. Renginį vainikavo direktoriaus Gražvydo Juodšiaus žodžiai apie jaučiamą artimą ryšį tarp šiandien minimų sausio 13-osios įvykių ir informacinio Parlamento stendo atidarymo – tai laisvo gyvenimo ir laisvų pasirinkimų simbolika. Direktorius pasidžiaugė projektu bei mokinių ir mokytojų bendradarbiavimu.

Informacinis stendas – tai sukaupta ir kiekvienam Centro bendruomenės nariui prieinama erdvė, kurioje galima šviestis bei plėsti suvokimą apie Europos Sąjungą ir Parlamentą.

Centro informacija

 

Return to top of page