Skip links

Iš Majamio (Florida, JAV) į ,,Majemį“ (Marijampolę, Lietuva)

Iš Majamio (Florida, JAV) į ,,Majemį“ (Marijampolę, Lietuva)

Sausio 22 dieną 13:00 val. PBg19-1 grupės mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Jolita Vičkačkiene dalyvavo virtualioje Zoom pamokoje su amerikiečiu anglų kalbos mokytoju Oldair Arau.

Pamokos metu lektorius supažindino su Floridos valstijos miestu Majamiu, kuriame šiuo metu gyvena. Pristatyme buvo ne tik faktai apie šį miestą, bet ir vaizdinė medžiaga, kurią nuolatos komentavo ir papildė pats Oldair. Pavyzdžiui, kad Majamis yra vienintelis miestas JAV, kurio įkūrėja yra moteris – Džiulija Tuttle. Taip pat mokiniai turėjo galimybę ne tik išklausyti ir pažiūrėti įdomios medžiagos apie Majamį, tačiau ir patys pabendrauti bei padiskutuoti su ponu Oldair. Tiesa, nors  visas pokalbis vyko anglų kalba, Oldair nuolatos ragino mokinius komunikuoti bei išsakyti savo nuomonę įvairiais klausimais, nes juk tokiu būdu mes mokomės laisvai reikšti savo mintis Taip pat mokytojas supažindino su angliškais posakiais (idiomomis) bei jų vartojimu sakiniuose. Ponas Oldair Arau mums pasirodė labai draugiškas, nuolat besišypsantis, drąsinantis kalbėti,  kad ir klystant.

Ši pamoka – tai puikus pavyzdys, įrodantis, jog  nuotolinis mokymasis gali būti įdomus ir interaktyvus. Visuomet galima paįvairinti pamokos eigą bei veiklas, surandant naujovių. Po pamokos vykusioje refleksijoje mokiniai vienareikšmiškai teigė, jog tai buvo ne tik nauja patirtis, tačiau ir naudinga veikla, lavinti anglų kalbos įgūdžius bei žinias.

Ieva Dainauskienė, PBg19-1 (padavėjo-barmeno programos IV gimnazijos klasės) mokinė

Return to top of page