Skip links

Kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės pamoka UAB „Kadma“

Kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės pamoka UAB „Kadma“

Paslaugų skyriaus kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės (KO17-1 gr.) mokiniams 2018 m. balandžio 26 d. reklamos pagrindų pamokos vyko UAB „Kadma”. Mus labai draugiškai sutiko bei apie bendrovės veiklą papasakojo direktorius Mindaugas Micius.  Bendrovė įkurta 2006 metais. Pagrindinė veikla koncentruojama į reklamos, interjero ir eksterjero gamybą, rūbų dekoravimą ir kitokius vizualius sprendimus. UAB “Kadma” darbuotojai parodė bei patiems leido gaminti puodelius su įvairiais užrašais, ženkliukus su vardais, dekoravome marškinėlius. Stebėjome kaip 3D spausdintuvu kuriamas drugelis. Džiaugėmės kitais šiuo spausdintuvu pagamintais judamais ir nejudamais kūriniais.
UAB „Kadma” atlieka labai daug ir įvairių darbų. Tai graviravimas ant medžio, organinio stiklo, popieriaus, dalies metalinių ir kitų paviršių. Lazerinė technika naudojama gaminant įvairius suvenyrus, reklaminius elementus, popierinius gaminius (atvirutės, kuponai, vizitinės kortelės ir t.t.). LATEX tipo spausdintuvu galima spausdinti ant popieriaus, tapetų, plėvelių, tentų, plonų plastikų, drobių ir kitokių tekstilinių audinių.
Mokiniams buvo labai įdomu ir naudinga šioje bendrovėje. Kai kurie mokiniai susimąstė apie praktikos atlikimą UAB „Kadma“.

Profesijos mokytoja Grita Kolodzeiskienė

Return to top of page