Skip links

Konkursas „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2018“

Konkursas „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2018“

Gegužės 15 dieną Kudirkos Naumiesčio skyriaus technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos  mokiniai  Daumantas Lėveris  (TVg17N gr.) ir Osvaldas Kėvelaitis (TVg16N gr.) kartu su vyr. profesijos mokytoju Edvardu Belevičiumi  dalyvavo kasmetiniame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio technikos specialistas 2018“.
Šį konkursą organizavo VŠĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla.  Konkurso tikslas – ugdyti mokinių meilę darbui ir profesijai, skatinti mokinių sumanumą ir verslumą.
Jaunieji specialistai demonstravo savo žinias bei įgūdžius keturiose rungtyse: teorijos, figūrinio vairavimo su traktoriumi John Deer bei Deutz-fahr ir suvirinimo užduotyje. Kol  mokiniai varžėsi, jų mokytojai dalyvavo edukacinėje programoje Balninkuose bei aplankė Alantos dvarą.
Susumavus konkurso rezultatus bendroje įskaitoje vaikinai prizinių vietų neužėmė, tačiau buvo pastebėti rėmėjų. Visiems dalyviams bei juos ruošusiems mokytojams buvo įteiktos  padėkos už dalyvavimą konkurse.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

Return to top of page