Statybos ir mechanikos skyriaus kontaktai

Pavardė, vardas

pareigybė / kvalifikacinė kategorija

El.paštas

Adomaitienė Loreta

Automechanikos profesijos mokytoja metodininkė

loreta.adomaitiene@mprc.lt

Alaunis Ugnius

Transporto priemonių priežiūros ir remonto profesijos mokytojas

ugnius.alaunis@mprc.lt

Barkauskas Saulius

Automechanikos profesijos mokytojas

saulius.barkauskas@mprc.lt

Bujanauskas Sigitas

Kelių statybos, priežiūros ir melioracijos darbų vyresnysis profesijos mokytojas

sigitas.bujanauskas@mprc.lt

Černauskas Edvinas

Transporto priemonių priežiūros ir remonto nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytojas

edvinas.cernauskas@mprc.lt

Glaveckas Laimutis

Civilinės saugos vyresnysis profesijos mokytojas

laimutis.glaveckas@mprc.lt

Jančiukynas Vytautas

Mechanizacijos vyresnysis profesijos mokytojas

vytautas.janciukynas@mprc.lt

Jotautienė Eglė

Automatinių sistemų eksploatavimo ir mechatronikos profesijos mokytoja

egle.jotautiene@mprc.lt

Kairys Povilas

Metalo apdirbimo ir suvirinimo profesijos mokytojas

povilas.kairys@mprc.lt

Kalvaitis Vaidas

Transporto priemonių priežiūros ir remonto nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytojas

vaidas.kalvaitis@mprc.lt

Kasparavičius Arvydas

Motorinių trasporto priemonių eksploatavimo profesijos mokytojas

arvydas.kasparavicius@mprc.lt

Krupavičienė Aušra

Statybos darbų profesijos mokytoja metodininkė

ausra.krupaviciene@mprc.lt

Lukauskas Gediminas

KET vyresnysis profesijos mokytojas

gediminas.lukauskas@mprc.lt

Naruševičius Virmantas

Darbuotojų saugos ir sveikatos vyresnysis profesijos mokytojas

virmantas.narusevicius@mprc.lt

Petkevičius Lukas

Automatinių sistemų eksploatavimo ir mechatronikos nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytojas

lukas.petkevicius@mprc.lt

Piliponis Juozapas

Mechanikos ir praktinio vairavimo vyresnysis profesijos mokytojas

juozas.piliponis@mprc.lt

Sakalauskas Jonas

Automatinių sistemų eksploatavimo ir mechatronikos nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytojas

jonas.sakalauskas@mprc.lt

Skilandis Vidas

Mechanizacijos vyresnysis profesijos mokytojas

vidas.skilandis@mprc.lt

Šnipaitis Mindaugas

Automechanikos profesijos mokytojas

mindaugas.snipaitis@mprc.lt

Šoblinskas Rimvydas

Mechatronikos profesijos mokytojas

rimvydas.soblinskas@mprc.lt

Undzėnas Andrius

Automatinių sistemų eksploatavimo ir mechatronikos nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytojas

andrius.undzenas@mprc.lt

Undzėnienė Vida

Kompiuterijos, informacinių technologijų profesijos mokytoja metodininkė

vida.undzeniene@mprc.lt

Zigmanta Antanas

Ekonomikos ir verslo pagrindų profesijos mokytojas

antanas.zigmantas@mprc.lt

Žilovienė Vilma

Neformalaus švietimo grupės vadovė, nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytoja

vilma.ziloviene@mprc.lt

Juodišius Juozas

Kelininkų profesijos mokytojas

juozas.juodisius@mprc.lt

Rukavičius Raimondas

Metalo apdirbimo ir mechatronikos nesuteiktos kvalifikacinės kategorijos profesijos mokytojas

raimondas.rukavicius@mprc.lt

Administracijos kontaktai