Skip links

Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 8-osios popietę Marijampolės PRC  Vilkaviškio skyriaus bendruomenė rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Šiai datai paminėti sumanėme surengti viktoriną-konkursą “Ar žinai…?”. Renginį organizavo mokytojos Lina Klimavičienė ir Ofelija Čėsnienė, o jo tikslas – ugdyti gebėjimą pritaikyti turimas žinias apie Lietuvą ir jas plėsti. Į renginį taip pat atvyko ir svečiai iš Savanoriškos krašto apsaugos tarnybos. Minėjimo pradžioje visi sugiedojome “Tautišką giesmę”. Šiltus sveikinimo žodžius tarė skyriaus vedėjas Gražvydas Šliauteris. Renginio vedėjos Kamilė Grigaitytė ir Gustė Neiberkaitė, jau ne pirmą kartą einančios į sceną, jautriai prabilo apie tai, kas yra Lietuva.

Laukiamiausia dalis – padėkos ir diplomai. Vedėjas dėkojo svečiams, mokiniams ir vertinimo komisijai už kruopštų darbą ir bendradarbiavimą.
Kovo 11-osios minėjimas sutapo su moters diena, todėl Mokinių tarybos nariai sveikino visas moteris spalvingomis rankų darbo tulpėmis.
Džiaugiamės, kad kartu galėjome pabūti ir pasidžiaugti, kad esame laisvi ir tikri Lietuvos piliečiai.

 

 

 

Lina Klimavičienė

Kudirkos Naumiesčio skyriuje kovo 5-8 dienomis  buvo paminėta  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Šiai dienai paminėti vyko netradicinės istorijos, kūno kultūros, matematikos, geografijos, maisto ruošimo pamokos.  Pamokų metu mokiniai dėliojo Lietuvos žemėlapio dėlionę, dalyvavo grappling imtynėse,  gamino šaltus patiekalus, žele “Trispalvė”,  dalyvavo istorijos viktorinoje.

 

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

Return to top of page