Skip links

Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinių savivalda ir Kudirkos Naumiesčio bendruomenė „Santaka” vykdė jaunimo iniciatyvų skatinimo projektą ,,Sparnai”

Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinių savivalda ir Kudirkos Naumiesčio bendruomenė „Santaka” vykdė jaunimo iniciatyvų skatinimo projektą ,,Sparnai”

Spalio 19-23 dienomis Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinių savivalda ir Kudirkos Naumiesčio bendruomenė „Santaka” vykdė jaunimo iniciatyvų skatinimo projektą ,,Sparnai”. Visus susirinkusius į renginį pasveikino skyriaus vedėja Marija Jurgilienė.

Projekto dalyviai veiklai pasiskirstė pagal pomėgius ir pradėjo kūrybinius darbus: vieni gamino kosmetiką iš natūralių produktų panaudodami medų, kiti konstravo Lietuvos žemėlapį, dar kiti dalyvavo floristikos praktikume bei mokėsi karpinių meno.

Žemėlapio kūryba ir sienos dekoravimas išlaisvino kūrybiškumą ir saviraišką. Kurdami apskrities žemėlapį, dalyviai dalijosi mintimis apie interjero apdailos medžiagų panaudojimo galimybes savo namuose.

Gilindamiesi į medaus paslapčių pasaulį išmoko pasigaminti grožio produktų su medumi, patobulino bendravimo savybes, atlikdami darbą grupėje.

Analizuodami skirtingų veiklų simbiozę ir atlikdami praktines užduotis, tobulėjo kaip asmenybės, kurios ugdo kantrybę, nes grožiui kurti vien kompiuterio neužtenka.

Praktinių seminarų metu jaunimas įgijo teorinių ir praktinių žinių apie metalo panaudojimo galimybes buityje, išmoko pasigaminti buičiai skirtas dekoracijas, išanalizavo metalo lankstumo galimybes. Projekto dalyviai sužinojo, kaip iš paprasčiausių dalykų galima sukurti tai, kas džiugintų akį, būtų naudinga ir sveika.

Apibendrindami veiklą visi susirinko prie bendro diskusijų stalo, dalijosi patirtimi, vaišinosi arbata, aptarė bendras veiklas ateičiai.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

Return to top of page