Skip links

Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko diskusija – popietė „Verslas, savivalda ir profesinis mokymas bendradarbiaujant”

Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko diskusija – popietė „Verslas, savivalda ir profesinis mokymas bendradarbiaujant”

Birželio 22 dieną Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko diskusija–popietė „Verslas, savivalda ir profesinis mokymas bendradarbiaujant“, kurioje dalyvavo Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, LRS narės Irenos Haase patarėjas, padėjėjas Rimas Simokaitis, LRS nario Giedriaus Surplio patarėja Ilona Šeflerienė, Šakių rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, UAB „Gulbelė“ direktorius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas, UAB ,,Bakūžė“ direktorius, įmonės Šakių Verslo Klubas vadovas Vaidas Morkevičius, Kudirkos Naumiesčio seniūnijos seniūnas Edvardas Belevičius, Marijampolės PRC  direktorius Gražvydas Juodišius ir Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė, Šakių rajono spaudos atstovai iš leidinių ,,Valsčius” ir ,,Draugas” bei profesijų mokytojai. Diskusijos metu meras E. Pilypaitis išreiškė pozityvią nuomonę apie Kudirkos Naumiesčio skyriaus veiklą, džiaugėsi mokinių pameistrių pasiekimais rajono įmonėse. A. Tarnauskas paantrino ir teigiamai įvertino Centro pasiekimus – Pramonės ir amatų rūmų organizuoto konkurso metu buvo įvertinti pasiekti rezultatai ir pasidžiaugta, jog Centras yra tarp pirmaujančių Kauno regione. Diskusijos metu buvo susitarta dėl intensyvesnių kontaktinių susitikimų su įmonių atstovais, o mokinių baigiamąsias praktikas nutarta rengti ne tik verslo įmonėse, bet ir savivaldos koordinuojamose įstaigose.

Verslas, savivalda ir centro atstovai džiaugiasi bendradarbiavimu ir skyriaus rezultatais. Planuojamos iniciatyvos, orientuotos į Šakių regiono žmones, siekiant skatinti rinktis profesinį mokymą savo regione.

Šia proga duris atvėrė nauja mokomoji parduotuvė, kuriai naują įrangą dovanojo UAB „Gulbelė“. Kadangi skyrius yra įsikūręs nuošalioje vietovėje, Būbleliuose,   mokomojoje parduotuvėje parduodamos aktualios prekės bei keramikos būrelio mokinių sukurti keramikos dirbiniai mokiniams, bendruomenei ir centro svečiams. Mokomoji Kudirkos Naumiesčio skyriaus parduotuvė yra puiki vieta atlikti praktiką pardavėjo-konsultanto profesinės mokymo programos mokiniams. ,,Šiandien džiaugiuosi prasmingu, apčiuopiamu ir esminiu bendradarbiavimu su „Gulbelės“  prekybos tinklu ir jų dovanota mokomosios parduotuvės įranga Kudirkos Naumiesčio skyriui. Taip pat noriu akcentuoti, jog šiuo metu atnaujintas centro tinklalapis, kuriame diegiama internetinės parduotuvės opcija, kuri taip pat leis centro pardavėjo mokymo programos mokiniams praktikuotis atliekant internetinę prekybą “, – kalbėjo Marijampolės PRC direktorius Gražvydas Juodišius.

Metodininkė Lina Bankauskaitė – Šleinotienė

Return to top of page