Skip links

Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko projektinis renginys ,,Dvikovinių sporto šakų panaudojimas fizinio ugdymo pamokose”

Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko projektinis renginys ,,Dvikovinių sporto šakų panaudojimas fizinio ugdymo pamokose”

Šių metų rugsėjo 16-tą dieną  Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko projektinis renginys ,,Dvikovinių sporto šakų panaudojimas fizinio ugdymo pamokose” , skirtas Europos judumo savaitei paminėti . Renginyje dalyvavo mokiniai iš Marijampolės profesinio rengimo centro, Vilkaviškio ir Kudirkos Naumiesčio  skyrių.

Tą dieną mokiniai susipažino su saugaus kritimo technika ir galimybe užkirsti kelią traumoms. Įvaldę kritimo technikos pratimus,  renginio dalyviai įgijo naudingų instinktyvių savisaugos įgūdžių.

“Tarkime, vaikas smagiai važiuoja dviračiu ir staiga – netikėta kliūtis! Arba – šurmulys per pertrauką mokykloje, kažkas netyčia ar piktai ant laiptų pastūmė į nugarą… Dar: ką tik prasidėjo ruduo, plikledis ant šaligatvių – griūtis! Tas, kuris mokėsi dziudo technikos, kaip parkristi ant tatamio, kad vėl lyg niekur nieko tvirtai atsistotų ant kojų, tikrai išvengs skaudžių padarinių”, -kalbėjo mokytojas.

Taip pat renginio dalyviai buvo supažindinti su būtinąja gintimi , mokomi, kaip apsiginti nuo chuliganų. Veiksmų techniką demonstravo mokytojas metodininkas  Vytautas Smirnovas ir jo mokiniai : Marius Juočiūnas, Pasaulio jaunimo grappling čempionas, ir Kybartų pasienio užkardos pareigūnė Sandra Bacevičiūtė.

Renginį organizavo Marijampolės profesinio rengimo centras, pravedė Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokytojas metodininkas Vytautas Smirnovas. Už mokinių sveikatą renginio metu buvo atsakinga Šakių VSB specialistė Benita Petrauskienė.

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

Return to top of page