Kudirkos Naumiesčio skyriaus kontaktai

Meilutė Andriukaitienė Biologijos mokytoja metodininkė ir dailės vyresnioji mokytoja [email protected]
Ingrida Alkevičienė Socialinio darbuotojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja [email protected]
Saulius Bacevičius Statybos darbų technologijų vyresnysis profesijos mokytojas [email protected]
Rūta Belevičienė Slaugytojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja [email protected]
Edvardas Belevičius Žemės ūkio mechanizacijos vyresnysis profesijos mokytojas edvardas.belev[email protected]
Rasa Blekaitienė   Ekonomikos ir verslo pagrindų vyresnioji   profesijos mokytoja [email protected]
Arūnas Ižganaitis Vairavimo instruktorius [email protected]
Romualda Jakaitienė Profesijos mokytoja [email protected]
Nerija Jankauskaitė Rusų kalbos mokytoja [email protected]
Arūnas Jonikaitis Suvirinimo profesijos mokytojas [email protected]
Irena Jurgilienė Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja [email protected]
  Edita Kaminickienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja , vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja [email protected]
  Evelina Karpavičienė Geografijos mokytoja, metodininkė [email protected]
Zenonas Kriukas Metalo technologijų, šaltkalvystės darbų vyresnysis  profesijos mokytojas [email protected]
Valius Kučiauskas Statybos darbų technologijų vyresnysis profesijos mokytojas [email protected]
Edita Legotienė Muzikos mokytoja metodininkė [email protected]
Rita Merčaitienė Augalininkystės vyresnioji profesijos mokytoja [email protected]
Rima Podolskienė Slaugytojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja [email protected]
Naida Sruoginienė Matematikos vyresnioji mokytoja [email protected]
Alma Rastupkevičienė Maisto ruošimo technologijų vyresnioji profesijos mokytoja [email protected]
Gediminas Ruočkus Istorijos vyresnysis mokytojas [email protected]
Vytautas Smirnovas Kūno kultūros mokytojas, metodininkas [email protected]
Juozas Tarnauskas Žemės ūkio mechanizacijos profesijos mokytojas [email protected]
Vytautas Venys Žemės ūk. mechanizacijos ir metalų technologijų prof. mokytojas, vairavimo instruktorius [email protected]
Romualdas Vitkovskis Tikybos mokytojas [email protected]
Sandra Vasiliauskienė Socialinio darbuotojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja [email protected]
Andra Stasiulaitienė Socialinio darbuotojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja [email protected]

 

Vardas pavardė

Dėstomas dalykas

 

El. paštas

Meilutė Andriukaitienė

Biologijos ir dailės mokytoja

[email protected]

 

Ingrida Alkevičienė

Socialinio darbuotojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja

[email protected]

 

Saulius Bacevičius

Statybos darbų technologijų vyresnysis profesijos mokytojas

[email protected]

 

Rūta Belevičienė

Slaugytojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja

[email protected]

 

Edvardas Belevičius

Žemės ūkio mechanizacijos vyresnysis profesijos mokytojas

[email protected]

 

Rasa Blekaitienė

Ekonomikos ir verslo pagrindų vyresnioji profesijos mokytoja

[email protected]

 

Arūnas Ižganaitis

Vairavimo instruktorius

[email protected]

Romualda Jakaitienė

Profesijos mokytoja

[email protected]

 

Nerija Jankauskaitė

Rusų kalbos mokytoja

[email protected]

 

Arūnas Jonikaitis

Suvirinimo profesijos mokytojas

[email protected]

 

Irena Jurgilienė

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

[email protected]

 

Edita Kaminickienė

Anglų kalbos vyr. mokytoja , vokiečių kalbos vyr. mokytoja

[email protected]

Evelina Karpavičienė

Geografijos mokytoja, metodininkė

[email protected]

 

Zenonas Kriukas

Metalo technologijų, šaltkalvystės darbų vyr. profesijos mokytojas

[email protected]

 

Valius Kučiauskas

Statybos darbų technologijų vyr. profesijos mokytojas

[email protected]

 

Edita Legotienė

Muzikos mokytoja

[email protected]

Rita Merčaitienė

Augalininkystės vyr. profesijos mokytoja

[email protected]

 

Rima Podolskienė

Slaugytojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja

[email protected]

Naida Sruoginienė

Matematikos vyr. mokytoja

[email protected]

 

Alma Rastupkevičienė

Maisto ruošimo technologijų vyr. profesijos mokytoja

[email protected]

 

Gediminas Ruočkus

Istorijos vyr. mokytojas

[email protected]

 

Vytautas Smirnovas

Kūno kultūros mokytojas, metodininkas

[email protected]

Juozas Tarnauskas

Žemės ūkio mechanizacijos profesijos mokytojas

[email protected]

 

Vytautas Venys

Žemės ūk. mechanizacijos ir metalų technologijų prof. mokytojas, vairavimo

[email protected]

Romualdas Vitkovskis

Tikybos mokytojas

[email protected]

 

Sandra Vasiliauskienė

Socialinio darbuotojo padėjėjo neatestuota profesijos mokytoja

[email protected]

Bendri kontaktai

Kontaktai