Skip links

Kviečiame centro bendruomenę į naują projektą

Kviečiame centro bendruomenę į naują projektą

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų teiktas Nordplus Adult programos projektas “Iš praeities į ateitį” Nr.NPAD-2018/10027 yra finansuojamas.
Projekto dalyviai:  Marijampolės profesinio rengimo centras-koordinatorius, partneriai: Trečiojo amžiaus universitetas (Lietuva), Ekologinio ateities švietimo organizacija (Latvija) ir Raahe profesinio rengimo mokykla (Suomija).
Tarptautinė projekto komanda tirs, kaip senovės lietuviai, latviai ir Suomijos gyventojai gamino maistą iš pačių paprasčiausių produktų rauginant / fermentuojant žoleles, kopūstus, burokėlius, žuvis ir kt. Projekto dalyviai surinks ir atnaujins receptus, kaip gaminti, išlaikyti šiuos produktus. Projekto metu bus parengta mokymo metodinė medžiaga ir sukurta elektroninė receptų knyga. Sveiko maisto receptai bus naudojami suaugusiųjų mokyme, tačiau jį galima naudoti visiems, kurie puoselėja ekologinį sveiką gyvenimo būdą.
Kviečiame mūsų centro mokytojus ir mokinius, kuriuos sudomino šis projektas, įsijungti į naujas projektines veiklas. Renkamės gegužės 9 d.  14.00 val. Aktų salėje.

Vystymo skyriaus vedėja Lilija Zableckienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Return to top of page