2022 m. gegužės 5 d. Vilkaviškio miesto stadione vyko Marijampolės PRC lengvosios atletikos varžybos. Susirinko didelis būrys sportininkų iš K. Naumiesčio, Vilkaviškio ir Marijampolės skyrių. Vaikinai ir merginos jėgas išbandė rungtyje su šokdynėmis, 100 m. , 400 m., 1000 m. bėgimo rungtyse, šokant į tolį įsibėgėjus.

Šuoliukų per šokdynę 1 min. rungtyje pirmąsias vietas iškovojo M. Buragaitė Vg20V gr.( 122 k.) ir Ž. Stankevičius TVg20N gr.( 119 k.). Antrosios vietos atiteko K. Ponkratjevai KRg21-1 gr., M. Balevičiui TVg20N gr., trečiosios vietos – D. Bendaravičiūtei MPg20-1 gr. ir M. Puišiui TVg20N gr.

100 m. bėgimo distancijoje neaplenkiami buvo D. Bendaravičiūtė MPg20-1 gr.( 15,9 s.) ir K. Kuzaitis 2A gr. ( 13,1 s.), atrąsias vietas iškovojo K. Ponkratjeva KRg21-1 gr. ir G. Venys 1N gr. Labai nedaug atsiliko J. Kukanauskaitė PBg21-1 gr. U. Valaitytė APg21V gr. ir M. Balevičius TVg20N gr., kurie iškovojo trečiąsias vietas.

400 m. bėgimo rungtyje nugalėtojais tapo D. Bendaravičiūtė MPg20-1 gr.( 1.19,0 min.) ir G. Venys 1N gr. (1.10,0 min.), atrąsias vietas iškovojo U. Valaitytė APg21V gr., J. Maumavičius 2N gr., trečiąsias – G. Senkutė MPg20-1 gr., D. Sruoginis APg20N gr.

Šuolių į tolį rungtyje geriausiai sekėsi G. Sinkevičiūtei APg21Vgr. ( 337 cm.) ir K. Kuzaičiui 2A gr. ( 471 cm.) Antrąsias vietas iškovojo J.Kukanauskaitė PBg21-1 gr., P. Ponkratjevas 2A gr., tečiąsias K. Ponkratjeva KRg21-1 gr. ir D. Sruoginis APg20N.

1000 m. bėgime vaikinų grupėje vietos pasiskirstė taip: I v.- G. Venys 1N gr. (3.31,0 min.), II v.- E. Bujauskas TVg20V gr., III v. – J. Maumavičius 2N gr.

Varžybų prizininkai apdovanoti medaliais, vaikinų ir merginų komandos sportinėmis taurėmis.