Skip links

Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį marijampoliečiai šventė Maltoje

Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį marijampoliečiai šventė Maltoje

Vasario 15 d. į tarptautinę stažuotę Maltoje išvyko pirmoji Centro mokinių komanda. Erasmus+ programos projekto „Profesinių įgūdžių tobulinimas per mobilumą“ Nr.2017-1-LT01-KA102-034881 dalyviai – 22 melioracijos, kelių statybos ir priežiūros bei technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybių mokiniai, kurie 2018 m. vasario-balandžio mėnesiais atliks praktiką verslo įmonėse Maltoje, Ispanijoje ir Portugalijoje.

Mokiniai jau antrąją atvykimo dieną susitiko su priimančios organizacijos „Paragon Europe“ atstovais, sužinojo svarbiausią informaciją apie darbą ir gyvenimą Maltoje. O vėliau mokiniai šventė savo nacionalinę šventę vasario 16-ąją.

Beje, Maltos sostinė Valeta šiemet yra Europos kultūros sostinė, tad numatyta gausybė kultūrinių, pramoginių renginių. Mokinių laisvalaikis bus įdomus, nes šioje nedidelėje šalyje yra nepaprastų gamtos vaizdų – juk ne veltui čia yra filmuota daugybė istorinių filmų.  Mokiniai dirbs Maltoje šešias savaites.

Vasario 23 d. į Tenerifę (Ispanija) išvyks antra mokinių grupė, o kovo 5 d. trečia Marijampolės profesinio rengimo mokinių grupė išvyks į Lisaboną (Portugalija).

Vystymo skyriaus vedėja Lilija Zableckienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Return to top of page