Skip links

Marijampolės PRC minėjome mokytojų dieną

Marijampolės PRC minėjome mokytojų dieną

Tarptautinė Mokytojų diena Marijampolės profesinio rengimo centre prasidėjo ankstyvą rytmetį. Mokiniai su gėlėmis ir maloniomis staigmenomis – skirtukais knygoms, kuriuos pagamino Floristo specialybės besimokantieji,  pasitiko į darbą kaip į šventę  skubančius mokytojus.

12 val. B korpuso aktų salėje vykusiame renginyje skambėjo mokinio Andriaus Kazakevičiaus (APg19-1) atliekama muzika, pačius nuoširdžiausius žodžius mokytojams skaitė Kamilė Juronytė (IIb) ir Jolanta Makutavičiūtė (KRg20-1), dainas skyrė Martynas Debkevičius (AM20-2), viena iš jų nuskambėjo duetu su Paslaugų skyriaus vedėju Ričardu Bagdanavičiumi. Mokytojų darbu didžiavosi ir direktorius bei laikinai direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas einanti Roma Šimukauskienė. Mokinių tarybos nariai direktoriui Gražvydui Juodišiui įteikė Marijampolės profesinio rengimo centro 20-mečio ženklelį, kaip įpareigojimą ir toliau puoselėti įstaigą, ugdyti bendruomeniškumą bei globoti mokytojus ir mokinius.

Vilkaviškio skyriuje spalio penktąją nuaidėjo skambios ir džiugios Mokytojų dienos akimirkos. Socialinė pedagogė Sigita Lietuvninkienė ir anglų kalbos mokytoja Lina Klimavičienė mokyklos bendruomenei pristatė nuotaikingą savos kūrybos video filmuką, prie kurio kūrybos ir įgyvendinimo prisidėjo visi skyriaus pedagogai. Buvo pasakojama šmaikšti detektyvinė istorija ir pristatyta kiek kitokia mokyklos gyvenimo istorija. Mes žinome, jog mokytojo darbas išties yra nelengvas ir kupinas įvairių patirčių, dėl to mūsų pagrindinis tikslas ir idėja buvo parodyti, kad į sudėtingas situacijas galima pasižiūrėti kiek kitaip, kitu kampu: liūdesį keičiant džiugesiu, o niūresnes spalvas- optimizmu. Tad ir dar kartą linkime sparnų svajonėms, kūrybinio polėkio, šiltų rankų, mylinčios širdies,nes juk be jūsų nebūtų ir mūsų!

Return to top of page