Skip links

„Mąstyk – dirbk saugiai“

„Mąstyk – dirbk saugiai“

2016 metais UAB „Verslo Aljansas“ inicijuotas darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) specialistų profesinių žinių konkursas „Mąstyk – dirbk saugiai“ tapo kasmetine tradicija vienijančia ne tik DSS profesionalus. Konkursas suteikia galimybę visiems norintiems pasitikrinti savo žinias ir sužinoti naujų dalykų DSS srityje.

Šiais metais konkurse dalyvavo apie 200 dalyvių. Vilkaviškio skyriaus padėjėja ūkio reikalams  Dalė Kygienė ir IT specialistė Asta Kalasauskienė jau ketvirti metai dalyvauja šiame konkurse ir šiais metais buvo pakviestos į finalinį etapą, kuriame varžėsi 30 geriausiai konkurse pasirodžiusių dalyvių – vyko kova dėl geriausio Lietuvos darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų žinovo vardo. D. Kygienė finale užėmė 8 vietą, nusileisdama DDS specialistams iš AB „Lietuvos energija“, VĮ „Klaipėdos uostai“ ir AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Finalas vyko Kaune „Park Inn by Radisson“ konferencijų salėje. Finale buvo pateikta 30 teorinių klausimų bei praktinė užduotis. Testo laikymui buvo skirta 45 min. Klausimai buvo įvairūs: lengvi ir sunkūs, painūs, praktiniai ir teoriniai. Testo klausimus kūrė ekspertai, teisininkai, dėstytojai.

Valstybinė darbo inspekcija organizuoja analogišką konkursą mokiniams, skirtą Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti. Mokytoja D. Kygienė organizavo netradicinę darbuotojų saugos ir sveikatos pamoką TVg18V grupei – mokiniai galėjo pademonstruoti savo žinias saugaus darbo klausimais.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page