Skip links

Mokiniai stažuotėms pasirengę

Mokiniai stažuotėms pasirengę

Vasario 15 d. į tarptautinę stažuotę Maltoje išvyks pirmoji Centro mokinių komanda. Erasmus+ programos projekto „Profesinių įgūdžių tobulinimas per mobilumą“ Nr.2017-1-LT01-KA102-034881 dalyviai- melioracijos, kelių statybos ir priežiūros bei technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybių mokiniai, kurie 2018 m. vasario-balandžio mėnesiais atliks praktiką verslo įmonėse Maltoje, Ispanijoje ir Portugalijoje.

Tad sausio mėnesį vyko paskutinieji intensyvūs pasirengimo darbai. Susitikimų su atskiromis grupėmis metu vystymo skyriaus darbuotojos detalizavo informaciją apie darbovietes, gyvenamąsias vietas, maitinimą bei laisvalaikį. Mokiniai pristatė savo atliktas užduotis, pasirašė sutartis, atliko kalbinį įsivertinimą, žaidė ankstesnių projektų metu sukurtą  žaidimą. Jo metu vaikinai išsiaiškino, į kokias situacijas mokinys gali papulti užsienyje, kokie netikėtumai gali kilti, ką daryti pametus asmens kortelę ir pan.  Kadangi daugumai mokinių tai pirmoji kelionė į užsienį, kelionės lėktuvu, pirmosios gyvenimo savaitės užsienyje sunkumus jiems padės įveikti lydintis mokytojas. Mokiniams akcentuojama, kad užsienyje jie bus Lietuvos ambasadoriai, nuo jų darbo ir elgesio priklausys užsieniečių nuomonė apie visą mūsų šalį.

Mokiniai stažuotėms nusiteikę optimistiškai, siekia kuo daugiau sužinoti apie šalį, kurioje teks gyventi, susipažinti su savo specialybės darbais ir praktiškai padirbėti keturias-šešias savaites.

Return to top of page