Skip links

Mokinių išvyka

Mokinių išvyka

Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus Vg17V ir Vg18V grupių mokiniai kartu su profesijos mokytojomis Ona Vieraitiene, Reda Juodaitiene ir Lina Urbšiene lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre  ir restorane „ Bernelių užeiga“.

Mokiniai susipažino su Sektorinio centro mokymo baze: laboratorijomis, teorijos kabinetais, šiuolaikiška restorano virtuve, kavine ir viešbučio sektoriumi. Ekskursiją vedė centro gidė, kurios pirmoji profesija – virėja, pagal šią profesiją dirbusi 20 metų moteris įgijo  gidės specialybę. Tai mokinius motyvavo įgyti ne vieną profesiją. Gidė kartu su centro  profesijos mokytojomis pasakojo apie mokymo proceso eigą, supažindino su virtuvės įranga, virėjo dokumentų vedimo programomis. Buvo įdomu klausytis apie padavėjo darbo specifiką ir glaudų  darbinį ryšį tarp virėjo ir padavėjo.

UAB „Bernelių užeiga“ nustebino ne tik autentišku meniu ir gamybos technologija, bet ir banketinių salių interjeru. Buvo įdomu pamatyti darbo organizavimą restorano  virtuvėje. Mokiniai sulaukė kvietimo padirbėti praktikos metu, o gal ir įsidarbinti baigus mokslus, nes darbuotojų maitinimo įstaigoje labai trūksta.

Ekskursijos metu visus lydėjo puiki nuotaika ir šiltas bendravimas.

                                        Profesijos vyresnioji mokytoja Reda Juodaitienė

Return to top of page