Skip links

Mokinių tarybos nariai parodoje „Studijos 2019“

Mokinių tarybos nariai parodoje „Studijos 2019“

Vasario 7 dieną trys Centro mokinių tarybos nariai vyko į 17-ąją tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2019“, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO. Centras delegavo APg18-1 grupės mokinį Povilą Janulaitį, Vg17-1 grupės mokinę Jurgitą Junevičiūtę ir PVg17-1 grupės mokinę Gretą Paltanavičiūtę.

Mokiniai įsikūrė 4 salėje Karjeros planavimo mugėje „RENKUOSI PROFESIJĄ“. Tai buvo pati interaktyviausia parodos erdvė jaunimui, kurioje buvo  pristatomas platus spektras aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje profesijų – nuo statybos ir automechanikos iki reklamos, grožio industrijos ir floristikos. Mokinių tarybos nariai atstovavo Centrą transporto sektoriuje, o čia mes didžiuotis turime kuo! Centras ruošia specialistus pagal transporto paslaugų švietimo srities Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo modulinę profesinio mokymo programą. 2018-2019 mokslo metais Centre tai populiariausia mokymo programa – pagrindinio ir papildomo priėmimo metu priimta beveik 100 pageidavusiųjų mokytis, o norėjusiųjų buvo dar daugiau!

Parodos metu vyko du konkursai: grožio paslaugų sektoriaus nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas pagal „Euroskills“ modelio bendruosius reikalavimus ir jaunojo automechaniko profesinio meistriškumo konkursas.

Edukacinės išvykos metu Centro mokiniai ne tik pasakojo apie atstovaujamą švietimo įstaigą, bet ir patys sėmėsi žinių, sužinojo apie plačias karjeros galimybes.

 

Centro informacija

 

Return to top of page