Skip links

Mokslo ir žinių diena Marijampolės profesinio rengimo centro skyriuose

Mokslo ir žinių diena Marijampolės profesinio rengimo centro skyriuose
👏🔔 Marijampolės, Vilkaviškio ir Kudirkos Naumiesčio skyriuose šįryt susirinko mokiniai ir mokytojai pradėti naujų mokslo metų, susipažinti ir susitikti bei atverti duris į žinių ir tobulėjimo pasaulį.
Marijampolėje svečiavosi ir visus su Mokslo ir žinių diena sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Dr. Kęstutis Mažeika; Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Vyšniauskas; Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Asta Vaznienė; Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų Savivaldos organizatorius Marijampolės savivaldybėje, Marijampolės PRC tarybos narys Sigutis Jundulas;  Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė; UAB „Mantinga“ personalo direktorė Nijolė Daukšienė; Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento Marijampolės skyriaus vedėja Živilė Povilaitienė; Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Marijampolės jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Rita Mockuvienė; Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio Bendrosios paramos logistikos bataliono štabo S5 skyriaus viršininkas vyr. leitenantas Lukas Uleckas.

Rugsėjo 1-oji Kudirkos Naumiesčio skyriuje į papuoštą salę rinkosi mokiniai, mokytojai, tėvai ir svečiai. Daug gėlių, daug jaunų veidų, triukšmingas bendravimas, geri jausmai, susitikimai su naujais draugais ir nauja aplinka.

Su šia gražia švente sveikino ir gero starto linkėjo Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė, Centro direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Sigitas Virbickas ir gerbiami svečiai: Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, LR seimo narė Irena Haase, seimo nario Giedriaus Surplio patarėja Ilona Šeflerienė, UAB „Gulbėlė“ vadovas Arūnas Tarnauskas, Kudirkos Naumiesčio seniūnijos seniūnas Edvardas Belevičius, Šakių verslo ir informacijos centro vadovė Daiva Palukaitienė, Šakių rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas.

Vilkaviškio skyriaus bendruomenę sveikino Lietuvos Respublikos seimo narys Algirdas Butkevičius ir jo padėjėjas Valdas Riklius; Vilkaviškio raj. meras Algirdas Neiberka ir Vilkaviškio miesto seniūnas Remigijus Kurauskas.

Linkime pasisemti kuo daugiau žinių ir optimizmo, tegul šie metai būna dosnūs džiugiais atradimais, kupini naujų, neišdildomų įspūdžių!

Return to top of page