Skip links

Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa (pirminis (po 10 kl.))

VISOS MOKYMO PROGRAMOS

Kvalifikacijos aprašas

Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa skirta parengti kvalifikuotą darbuotoją, gebantį savarankiškai aptarnauti maitinimo paslaugas teikiančių įmonių lankytojus, pokylių ir priėmimų svečius, gaminti gėrimus, kokteilius, šaltuosius ir karštuosius užkandžius bei juos patiekti.

Mokymo dalykai

Būsimieji padavėjai-barmenai teoriniuose užsiėmimuose mokomi maitinimo įmonių ir barų veiklos, kulinarijos, maisto prekių mokslo, salės paruošimo ir įvairių tipų stalo serviravimo, lankytojų aptarnavimo, darbo su baro įrengimais, priėmimų ir banketų organizavimo, kokteilių ir gėrimų ruošimo ir pateikimo, darbo saugos ir higienos normų reikalavimų, kokteilių ir gėrimų kainų skaičiavimo, apskaitos, informacinių technologijų, specialybės užsienio kalbos, ekonomikos ir verslo pagrindų, estetikos ir kt. Praktinis mokymas vyksta praktinio mokymo kabinetuose, laboratorijose, maitinimo įmonėse. Praktinio mokymo metu įtvirtinami ir tobulinami lankytojų aptarnavimo, gėrimų ir patiekalų gaminimo, apskaitos vedimo ir kt. gebėjimai.

Karjeros galimybės

Asmuo, įgijęs padavėjo ir barmeno kvalifikacijas galės dirbti barmenu baruose, kavinėse, restoranuose ir kitose maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse, kuriose įrengti barai arba padavėju įvairių tipų maitinimo paslaugas teikiančiose įmonėse bei kurti savo verslą.

Return to top of page