Skip links

Naujovė – į Marijampolės profesinio rengimo centrą priėmimas vyks du kartus: vasarą ir žiemą

Naujovė – į Marijampolės profesinio rengimo centrą priėmimas vyks du kartus: vasarą ir žiemą

Nesuspėjai įstoti vasarą? Tai galimybė TAU! Marijampolės profesinio rengimo centras vykdys mokinių priėmimą jau nuo šių metų lapkričio 14 d. PASKUBĖK IR TAPK CENTRO MOKINIU!

Nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. Po šią vasarą vykusio priėmimo, šiemet žiemos priėmimas skelbiamas pirmą kartą ir vyks lapkričio 14 – gruodžio 31 d.
Žiemos priėmimas, kaip ir vasarą vykęs priėmimas, bus vykdomas centralizuotai internetu per LAMA BPO sistemą (https://bp.lamabpo.lt/pr2018/lama_is_pirmas.do1).
Priimtieji žiemą pradės mokslus vasario mėnesį. Žiemos priėmime galės dalyvauti jau turintieji vidurinį išsilavinimą. Profesinę kvalifikaciją tokiu atveju galima įgyti per 6–18 mėnesių.

Mokymosi programų sąrašas

Bendrojo priėmimo į formaliojo profesinio mokymo programas terminai

Pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą įgijusiems asmenims, pageidaujantiems mokytis pagal profesinio mokymo programas

Papildomas priėmimas

Veiksmai

Data

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje teisės aktų nustatyta tvarka. Stojančiųjų informavimas apie tinkamumą pasirinktoms programoms 2018 m. lapkričio 14 d. – gruodžio 14 d.
Pageidavimų, kuriems stojantysis pripažintas tinkamu, eiliškumo nustatymas 2018 m. gruodžio 17 d.
Kvietimo mokytis pateikimas stojančiajam 2018 m. gruodžio 18 d.
Mokymo sutarčių su pakviestaisiais mokytis sudarymas profesinio mokymo įstaigose 2018 m. gruodžio 19 d. – gruodžio 21 d.

Centro informacija

Return to top of page