Skip links

Paaiškėjo Šakių rajono krepšinio varžybų ir baudų metimo prizininkai

10.25 d. MPRC Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko atviros Šakių rajono krepšinio 3×3 ir baudų metimo finalinės varžybos. Merginų baudų metimo komandinėje rungtyje 1-ąją vietą iškovojo Kudirkos Naumiesčio skyriaus komanda,  2-ąją vietą iškovojo Marijampolės PRC komanda, 3 vietos laimėtojai – Vilkaviškio skyrius. Vaikinų krepšinio 3×3 komandinėje rungtyje 1-ąją vietą Iškovojo Marijampolės PRC, 2-ąją vietą – Vilkaviškio skyrius, 3-ieji – Kudirkos Naumiesčio skyriaus komanda.

Merginų baudų metimo individualioje rungtyje 1-ąją vietą Iškovojo Oksana Mockaitytė (K.Naumiesčio sk.), 2-ąją vietą – Erika Bacevičiūtė (K.Naumiesčio sk.), 3-iąją vietą užėmė Marija Dulbytė (Marijampolės PRC).

Vaikinų baudų metimo individualioje rungtyje nugalėtoju tapo Rytis Kalkauskas (K.Naumiesčio sk.), 2-ąją vietą užėmė Marius Janulaitis (K.Naumiesčio sk.), 3-iąją vietą dalinosi Aurimas Sutkus, Gytis Laukaitis ir Domantas Bučinskas (Marijampolės PRC).

Visi varžybų nugalėtojai  ir prizininkai  buvo apdovanoti diplomais ir medaliais.

Tokios vykdomos varžybos yra reikalingos ir naudingos dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, mokiniai pajunta tarpusavio varžymosi galimybes.  Antra, sportininkai ir treneriai susitelkia  komandiniam darbui. Trečia, mokiniai gali parodyti savo  individualius sportinius gebėjimus. Ketvirta, treneriai, mokytojai, vadovai bei sportininkai gali tarpusavyje pabendrauti, pasidalinti savo sportine patirtimi bei toliau palaikyti gražią sportinę draugystę su naujais išūkiais.