Skip links

Pagaliau ir apdovanojimai

Pagaliau ir apdovanojimai

Gimnazijos skyriaus I, III ir IV klasių mokiniai pasitikrino savo įvairių dalykų gebėjimus tarptautiniame edukaciniame konkurse  „Olympis“.

2018-02-27 įvyko mokinių susirinkimai, kuriuose aptarti I pusmečio rezultatai, įteikti mokiniams Centro direktoriaus padėkos raštai už labai gerą ir gerą mokymąsi, taip pat įteikti „Olympio“ konkurso organizatorių įsteigti diplomai, padėkos, pažymėjimai ir dovanėlės. Ypač džiaugiamės mokiniais, kurių rezultatai buvo įvertinti prizinėmis vietomis. Laurynas Kiltinas užėmė II vietą, jam įteiktas II laipsnio diplomas (mokinys surinko 84 proc. teisingų  atsakymų iš 100 galimų). III laipsnio diplomai įteikti Arūnui Jodaugai ir Lukui Patalavičiui, I-os gimnazijos klasės mokiniams; Žilvinui Žibūdai, Taurui Zadrūžnui, Aurelijui Astrauskiui, Ernestui Štelkiui ir Evaldui Labanauskui – III-iosios gimnazijos klasės mokiniams; Rugilei Švenčiūnaitei ir Simonai Skučaitei – IV-osio gimnazijos klasės mokinėms.

Konkursų „Olympis“ rudens sesijoje dalyvavo daugiau nei 28 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 mokymo įstaigų. Tikimės, kad šis konkursas buvo naudingas, pasitikrinant mokomųjų dalykų gebėjimus.

Dėkojame mokiniams už aktyvų dalyvavimą šiame konkurse ir anglų kalbos mokytojai metodininkei Jolitai Vičkačkienei už šio konkurso organizavimą.

Gimnazijos skyriaus informacija

 

Return to top of page