Skip links

Pagaliau ir konkurso „Olympis 2020“ rezultatai

Pagaliau ir konkurso „Olympis 2020“ rezultatai

Lapkričio mėnesį Marijampolės profesinio rengimo centro visų skyrių (Gimnazijos, Kudirkos Naumiesčio ir Vilkaviškio) I – IV klasių mokiniai pasitikrino įvairių dalykų gebėjimus edukaciniame konkurse „Olympis 2020“. Šio konkurso pagrindiniai tikslai buvo sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, pakartoti dėstomo dalyko medžiagą, skatinti informacinių technologijų naudojimą ugdymo procese, paįvairinti mokymosi procesą. Konkurso šiais metais vyko tik nuotoliniu būdu. Mokiniai buvo kviečiami dalyvauti renginyje per nuotolines pamokas moodle vma platformoje. Mokytojams ir mokiniams buvo siunčiami prisijungimo kodai į elektroninius paštus, konsultuotasi mesindžerio pagalba ar skambinant telefonu. Mokiniai sprendė užduotis ne tik per nuotolines pamokas, bet ir savarankiškai. Taigi, kad konkursas sklandžiai ir sėkmingai įvyktų, naudotasi visomis įmanomomis priemonėmis.
Apdovanoti bus visi (108) konkurse dalyvavę mokiniai, kurie turėjo galimybę išmėginti savo gebėjimus įvairiuose dalykuose – lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos, biologijos, informacinių technologijų, istorijos ir geografijos konkursuose.
Tad norisi pasidžiaugti prizines vietas užėmusiais mokiniais.
Lietuvių kalbos ir literatūros Olympyje dalyvavo 38 mokiniai. Diplomais bus apdovanoti 9 dalyviai, jie užėmė prizines I, II, III vietas. Sveikiname Darijų Vilčinską, surinkusį 93 proc. teisingų atsakymų. Šis mokinys gaus I laipsnio diplomą ir medalį. Darijaus mokytoja – Vilkaviškio skyriaus mokytoja Lina Janonienė.
Anglų kalbos gebėjimus pasitikrino 73 mokiniai, iš jų keturiolikai bus įteikti I laipsnio, aštuoniolikai – II laipsnio, septyniems III laipsnio diplomai. Titui Jociui, Gimnazijos skyriaus mokiniui, pritrūko vieno procento iki maksimalaus 100 procentų įvertinimo. Tai yra visų laikų aukščiausias pasiekimas ,,Olympio“ konkurse. Titą ruošė mokytoja Jolita Vičkačkienė. Mokinys užėmė 35 poziciją tarp visų Lietuvos konkursantų.
Matematikos II laipsnio diplomas bus įteiktas Gimnazijos skyriaus mokiniams Edui Lietuvininkui, III laipsnio – Titui Jociui. Abiejų mokinių mokytoja Ona Dereškevičienė.
Tris I laipsnio diplomantus turime tarp informacinių technologijų užduotis sprendusių mokinių. Tai Augustas Brazauskas (96 proc.), Deimantas Roslekas (94 proc.) ir Darijus Vilčinskas (95 proc.). Visus mokinius ruošė Vilkaviškio skyriaus mokytoja Asta Kalasauskienė.
Istorijos gebėjimus tikrinosi tik du mokiniai, bet abu užėmė prizines vietas: Darijus Vilčinskas pelnė I laipsnio diplomą, Deimantas Roslekas – III laipsnio diplomą. Mokinius rengė Vilkaviškio skyriaus mokytoja Ofelija Čėsnienė.
Visi apdovanojimai mokiniams į Centrą bus atsiųsti iki 2021 m. vasario 15 d.
Dėkojame mokiniams už puikius rezultatus, o mokytojams už nuoširdų darbą  ruošiant, drąsinant, raginant mokinius išbandyti jėgas edukaciniame konkurse ,,Olympis 2020“ rudens sesijoje.
Jolita Vičkačkienė,  Gimnazijos skyriaus anglų kalbos mokytoja metodininkė, atsakinga
už „Olympis 2020“ konkurso vykdymą

Return to top of page