Skip links

Paminėta Europos diena

Paminėta Europos diena

Marijampolės profesinio rengimo centro bendruomenė paminėjo Europos dieną, inicijuodami kūrybines dirbtuves – konkursą ,,Daiktai, atgimę antram gyvenimui“. Jų metu mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę parodyti, kaip galima puoselėti, tausoti ir saugoti aplinką. Iniciatyvos dalyviai pergamino nenaudojamus, nereikalingus, nebenešiojamus daiktus, prikeldami juos antram gyvenimui. Konkurso tikslas – skatinti bendruomenės kūrybiškumą bei sąmoningumą aplinkos saugojime ir tausojime.

Buvo pagaminta nemažai įvairių darbų – papuošalai/dekoracijos iš įvairių medžiagos likučių, senų užuolaidų, medinių pagaliukų nuo ledų, žvakidė iš metalinių varžtų, gėlynai iš nenaudojamų padangų ar vazos iš perdegusių kaitrinių lempų. Visi darbai buvo įdomūs, tačiau konkurso nugalėtojais tapo Vilkaviškio skyriaus mokytojų ir mokinių sukurtas video filumukas.

Tikimės, kad šios kūrybinės iniciatyvos skatins bendruomenės racionalų išteklių naudojimą, prisidės prie ekologiškesnio ir tvaresnio Europos kūrimo bei padės ją saugoti ateities kartoms.

Vilkaviškio skyriaus mokinių ir mokytojų sukurtas vaizdo įrašas.

Return to top of page