Skip links

Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos minėjimas Vilkaviškio skyriuje

Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos minėjimas Vilkaviškio skyriuje

2017 m. gruodžio 12 d. Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena įteisinta kaip Lietuvos Respublikos atmintina diena. Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) iniciatyva Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena pirmąkart pažymėta prieš 17 metų. Šia diena diegiama nuostata, kad negalima darbo laikyti visaverčiu, jei jis nesaugus, jei dirbant rizikuojama savo ar kitų sveikata ir gerove.
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) savo iniciatyva inicijuoja Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos minėjimą jau daugiau nei dešimt metų. Siekdama sudominti saugaus darbo klausimais kuo daugiau įvairaus amžiaus, įvairių profesijų asmenų, Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos proga VDI jau ketvirtus metus organizavo nacionalinį e. testą, skirtą plačiajai visuomenei – ką žinote apie saugų darbą.
Vilkaviškio skyriaus I kurso mokiniai ir mokytojos Dalė Kygienė bei Asta Kalasauskienė prisijungė prie sprendžiančių nacionalinį e. testą apie darbuotojų saugą ir sveikatą.
Geriausiai DSS testą atliko ŠR17V grupės mokiniai Lukas Sinkevičius, surinkęs 92%, Rimvydas Stasiukynas – 86%, Aurimas Šimoliūnas ir Marijus Pečiulis – 80%, Liutauras Arminas (TVg17V) – 72%, Skaistė Kazlauskaitė (Vg17V) – 72%, Brigita Uoginaitė (Vg17V) – 68%, Nerijus Vieraitis (TVg17V) – 64%.
Nesprendusieji testo, bet juo susidomėjusieji, nuo š. m. balandžio 28 d. dar mėnesį galės matyti testo klausimus ir teisingus atsakymus, tereikia prisijungti www.vdi.lt.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page