Paslaugų skyriaus kontaktai

Abraitienė Giedrė Floristo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Busilienė Janina Darbuotojų sauga ir sveikata;
Siuvėjo modulinė profesinio mokymo programa
[email protected]
Butanavičiūtė Ornela Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Čingienė Dovilė Slaugytojo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Daugnorienė Ona Siuvėjo modulinė profesinio mokymo programa;
Siuvėjo-operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa
[email protected]
Dembinskienė Kristina Virėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Kalinauskienė Eglė Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Kančys Mykolas Staliaus modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Karalienė Aurika Padavėjo ir barmeno modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Kasakaitienė Daiva Virėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Kolodzeiskienė Grita Biuro administratoriaus modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Lelešienė Lina Floristo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Lisauskienė Eleonora Marijona Virėjo modulinė profesinio mokymo programa;
Maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo modulinė profesinio mokymo programa
[email protected]
Lukšienė Vaida Kirpėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Miliauskaitė Paulina Socialinių įgūdžių programa [email protected]
Misiukevičienė Onutė Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Mockienė Audronė Apdailininko (statybininko) modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Neimanaitė – Byčenkova Živilė Slaugytojo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Orina Saulius Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa;
Dažytojo-tinkuotojo modulinė profesinio mokymo programa
[email protected]
Orlovienė Rita Pardavėjo konsultanto modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Pečiulienė Edita Slaugytojo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Riškevičienė Vilma Kompiuterinio projektavimo operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Savickienė Kristina Kirpėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Sveikataitė – Šnekutė Rugilė Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Tulickas Egidijus Ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Vaitkevičienė Audronė Apdailininko modulinė profesinio mokymo programa;
Dažytojo-tinkuotojo modulinė profesinio mokymo programa;
Darbuotojų sauga ir sveikata
[email protected]
Žarskis Ramūnas Maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]
Žilinskienė Ramunė Kirpėjo modulinė profesinio mokymo programa [email protected]

 

Bendri kontaktai

Kontaktai