Skip links

Povilas Dambauskas

Povilas Dambauskas

Atrodo tik vakar dar buvau mokinys, sėdėjau suole, darbavausi kirpyklėlėje. Visada smagu sugrįžti į Marijampolės profesinio rengimo centrą. Aš prisimenu, kaip mokytoja Vaida sakydavo: „Poviliuk, eik kirpti, naudokis proga kol galiu padėti“. O aš maniau, kad spėsiu, išmoksiu. Labiau patiko šukuoti. Šiandien dienai ir vadina mane šukuosenų meistru, stilistu. Bet dažnai pagalvoju, prašysiu mokytojos Vaidos, kad pamokytų kirpimų, ypač vyriškų.

O viskas prasidėjo labai paprastai. Lankiausi pas kirpėją Gintarę, kuri buvo neseniai baigusi kirpėja Marijampolės profesinio rengimo centre. Man tik užsiminus, jog gal norėčiau būti kirpėju, kaip mat Gintarė pakvietė Vaidą, (Gintarė tuo metu jau dirbo mokytojos Vaidos grožio salone „Dosima“) ir po pokalbio apsisprendžiau. Mokslą teko derinti su darbu, dėka Marijampolės profesinio rengimo centro ir puikios mokytojos Vaidos, turėjau tokią galimybę.

Lengva nebuvo, darbo valandos buvo ilgos, o į mokyklą eiti reikia. Bet atėjęs atsigaudavau. Mokytis buvo labai smagu. Veiklos daug, seminarai, labdaringa veikla, išvykos, įvairūs renginiai, iš kurių viename buvau vedantysis. Tai tokia patirtis, nepakartojama….

Sėkmė buvo mokytis šioje mokykloje, ačiū už tai mokytojai Vaidai. Baigus, sėkmė nepabėgo:)

Dirbu grožio salone, esu puikaus kolektyvo dalis, dirbu mylimą darbą ir tikrai žinau, kad einu teisingu keliu.

Return to top of page