Skip links

Prevencinio projekto priemonė

Prevencinio projekto priemonė

Gruodžio 7 dieną Vilkaviškio skyriuje įvyko projekto „Ar žalingi įpročiai tavo draugai“ prevencinė priemonė „Neblaivus ir pavojingas“.

Jos metu interaktyviai pristatyta alkoholio daroma žala organizmui. Darbuotojų saugos ir sveikatos bei chemijos vyresnioji mokytoja Dalė Kygienė demonstravo, kaip alkoholis veikia baltymą, kuris yra viena pagrindinių smegenų sudedamųjų dalių.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Žydrūnė Čekanavičienė pademonstravo kitą interaktyvią priemonę –  jaunimo alkoholio vartojimo prevencijai skirtus akinius, imituojančius neblaivaus žmogaus būseną. Juos mokiniai ir išbandė. Užsidėję maždaug 2 promilių stiprumą demonstruojančius akinius mokiniai ėjo pro kliūtis, taikė kamuoliu į vartus, sveikinosi su draugu. Tad patys įsitikino, kad aplinkos suvokimas visai kitoks nei vertinant viską blaiviu žvilgsniu.

Mokinius labai sudomino renginyje dar demonstruoti filmai apie alkoholį ir jo daromą žalą. Tikimasi, kad prevencinis renginys skatins mokinius susimąstyti, ar verta vartoti alkoholį.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page