Skip links

Prevencinis renginys „Nuo „nerimtų“ pomėgių iki rimtų pasekmių“

Prevencinis renginys „Nuo „nerimtų“ pomėgių iki rimtų pasekmių“

Įgyvendinant „Alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos“ projektą ir minint kovos su AIDS dieną, Vilkaviškio skyriuje įvyko prevencinis renginys – viktorina  „Žalingi įpročiai, ŽIV/AIDS“ (nuo „nerimtų“ pomėgių iki rimtų pasekmių).

Viktorinoje dalyvavo I – II gimnazijos klasių ir I-III kurso mokiniai. Pirmoje viktorinos dalyje mokiniai rungėsi protmūšyje „AIDS: geriau žinoti! 18“.  Komandos pristatė savo namų darbus – išradingus komandų pavadinimus bei akcentus renginio tematika. Mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus, o stipriausią žinių bagažą pademonstravo I kurso mokiniai.

II renginio dalyje komandos dalyvavo žalingų įpročių prevencijai skirtoje viktorinoje: sprendė kryžiažodžius, testus, ieškojo paslėptų žodžių, susijusių su žalingais įpročiais. Šiose rungtyse stipriausia buvo III kurso komanda.

Komandų užduočių atlikimą stebėjo vertinimo komisija, kurią sudarė visuomenės sveikatos biuro  specialistės bei skyriaus vedėjas.

Susumavus I ir II dalies rezultatus, komisijos sprendimu, viktorinos nugalėtojais tapo I kurso mokinių komanda. Visos komandos buvo apdovanotos praktiškomis ir saldžiomis dovanomis bei padėkos raštais.

Biologijos mokytoja Vaida Rudalevičienė

 

Return to top of page