Skip links

Prevencinis renginys-viktorina „Mitai ar faktai“

Prevencinis renginys-viktorina „Mitai ar faktai“

Gruodžio 9 dieną Vilkaviškio skyriaus  9 klasės, ŠR16V, TVg15V, TVg14V grupių mokiniai ir grupių vadovės dalyvavo projekto „Ar žalingi įpročiai tavo draugai“ koordinatorės, darbuotojų saugos ir sveikatos vyresniosios profesijos mokytojos Dalės Kygienės organizuotame prevenciniame renginyje-viktorinoje „Mitai ar faktai“. Viktorinos tikslas – padėti mokiniams patiems susiformuoti neigiamą požiūrį į žalingus įpročius.

Mokiniams buvo pateikta informacinė medžiaga apie pagrindinius žalingus įpročius – rūkymą, narkotinių medžiagų bei alkoholio vartojimą. Diskusijoje buvo aptariami įvairūs faktai ir mitai apie žalingus įpročius, jų paplitimą ar galimybes pastarųjų atsisakyti. Populiariausias mitas apie žalingų įpročių atsisakymą yra „pakaitalų naudojimas“. Paplitusi nuomonė, kad mesti rūkyti gali toks metodas padėti,  bet tai visiškai neveikia, nesvarbu, kaip tie pakaitalai vartojami. Tiesiog tai nėra logiška, net jei moksliškai atrodo labai protinga.

Baigiamajame viktorinos etape mokiniai dirbo grupėmis: sprendė užduotis, atsakinėjo į pateiktus klausimus, atliko kūrybines užduotis. Teliko sulaukti rezultatų – teisingiausiai atsakiusių į viktorinos klausimus ir atlikusių kūrybines užduotis laukia prizai.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page