Skip links

Projektas MEPA Vilkaviškio skyriuje

Projektas MEPA Vilkaviškio skyriuje

Vilkaviškio skyriuje vienuoliktų ir dvyliktų klasių mokiniai dalyvavo integruotoje geografijos ir anglų kalbos veikloje-viktorinoje “Kelionė po Europos Sąjungą”. Pagrindiniai šios veiklos tikslai buvo sužinoti svarbiausius dalykus apie ES bei prisiminti esminius faktus.

Geografijos mokytoja Vaida Šimkienė kartu su mokiniais aktyviai diskutavo ir aptarė faktus, susijusius su ES šalimis. Mokiniai svarstė, kuri Europos valstybė yra turtingiausia, kuri vadinama tūkstančio ežerų šalimi, o kuri laikoma guliašo tėvyne. Tai keletas iš daugelio klausimų, kurie privertė moksleivius susimąstyti, prisiminti, o kai ką ir išmokti.

Anglų kalbos mokytoja Lina Klimavičienė taip pat pateikė viktorinos klausimus apie ES. Mokiniai tuo pačiu ugdė(si) anglų kalbos skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius.

Ši veikla praplėtė akiratį, šiltas ir draugiškas klasės mikroklimatas suteikė galimybę atvirai diskusijai, darbui grupėje. Bendras mokinių įsivertinimas leido suprasti, kad integruota veikla pavyko. Šis MEPA projektas suteikia galimybę į mokomuosius dalykus pažvelgti kiek kitaip: kūrybiškiau, originaliau, prasmingiau.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page