Skip links

Projektas “Sparnai 2018”

Projektas “Sparnai 2018”

Spalio 17 dieną Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko jaunimo iniciatyvų skatinimo projektas “Sparnai 2018”. Tai jau vienuoliktas Kudirkos Naumiesčio skyriaus bendruomenės organizuotas jaunimo iniciatyvų skatinimo projektas.

Visus į renginį susirinkusius projekto dalyvius pasveikino Kudirkos Naumiesčio  skyriaus vedėja Marija Jurgilienė.  Jaunimas veiklai pasiskirstė pagal pomėgius ir pradėjo kūrybinius darbus: vieni dalyviai kūrė floristinį paveikslą  „Sparnai“ iš rudeninių gamtos gėrybių, kiti aktyviai įsitraukė į praktinį seminarą „Meduolinių sausainių puošyba“.

Didžiausio dalyvių dėmesio sulaukė  sienos  tapyba. Mokiniai  dekoravo sieną spalvomis sukūrė piešinį „Pojūčių simboliai interjere“. Dekoruota laiptinės siena tapo išskirtinė ir originali. Čia mokiniai  galėjo atskleisti išradingumą ir kūrybiškumą.

Į meninės saviraiškos šventę sulaukėme ir svečių: iš Centro ir Vilkaviškio skyriaus mokinių bei Būblelių kaimo jaunimo. Svečius bendram darbui pakvietė Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinių taryba.

Projekto  metu dalyviai įgijo teorinių ir praktinių žinių apie floristinio paveikslo kūrimą, tapybą ant sienos, susipažino su meduolių gaminimo tradicijomis bei puošybos elementais.

Derino, fantazavo, ugdė toleranciją, tobulinimo bendravimo savybes, įgijo naujos patirties. Dalyviai sužinojo kaip  iš paprasčiausių dalykų galima sukurti tai, kas džiugintų akį.

Veiklos apibendrinimui projekto dalyviai susirinkę prie bendro diskusijų stalo dalijosi patirtimi, vaišinosi arbata, aptarė bendras veiklas ateičiai.

 

Mokinių tarybos atstovė Viktorija Judeikytė

Return to top of page