Skip links

Raminta Rudzevičienė

Raminta Rudzevičienė

Raminta, esi prekybos centro darbuotoja, baigusi Marijampolės profesinio rengimo centre net dvi specialybes. Kas Tave paskatino rinktis šią mokymo įstaigą ir kaip apie ją sužinojai?
Apie Marijampolės PRC sužinojau iš draugų ir informacijos internete. Tad greitai nusprendžiau čia mokytis ir įsigyti vidurinį išsilavinimą bei kvalifikaciją.

Kokią specialybę pasirinkai? Kodėl būtent ją?
Marijampolės PRC esi baigusi net dvi specialybes. Pirmoji – pardavėjos, nes man patinka bendrauti su žmonėmis. Vėliau pasirinkau ir sekretorės specialybę, nes norėjosi dar ko nors išmokti. Be to, antrą specialybę Marijampolės PRC galima įsigyti nemokamai, ją taip pat sėkmingai ir baigiau.

Ką šiuo metu veiki?
Vis tik pasirinkau prekybininko darbą. Prekybos centre „IKI” dirbu jau 7 metai ir man tai patinka. Taip pat esu sėkmingai sukūrusi šeimą, auginu nuostabią dukrytę.

Parduotuvėje visada Tave matome besišypsančią, energingą. Tad, kaip manai, kodėl verta rinktis pardavėjo specialybę?
Pardavėjo specialybę, manau, verta rinktis todėl, kad prekyba plečiasi, daugėja parduotuvių, vis dažniau reikia pardavėjų, turinčių reikalingą kvalifikaciją. Pardavėjos darbas tai – ne tik mokėti “nupypsinti” prekę, kaip tai kitiems atrodo (juokiasi). Bet tai yra atsakingas darbas, kuris verčia ir pagalvoti, ir net gi fantaziją turėti.

Ar ši profesija reikalinga?
Neabejoju, ši profesija visada bus reikalinga. Ir manau, kad pardavėjai, turintys kvalifikaciją, darbą visada lengviau ras. Taip, šiuo metu visur nelengva situacija – karantinas. Bet mes, pardavėjai, visą laiką dirbame pilnu tempu. Aš čia jaučiuosi reikalinga.

Ar besimokydama Marijampolės PRC įgijai reikalingų žinių? Kas patiko labiausia?
Patiko viskas: mokymosi aplinka, draugiški mokytojai, kurie vis „pastūmėdavo” eiti į priekį, grupės draugai (šypsosi). Čia įgijau daug žinių, tiek praktinių, tiek teorinių. Ir jaučiuosi užtikrinta dėl savo ateities.

Kodėl verta rinktis Marijampolės PRC?
Gal ir pasikartosiu, bet Marijampolės PRC verta rinktis, nes čia su viduriniu išsilavinimu įgyji ir norimą specialybę, mokymo metu vyksta daug reikalingų praktinių užsiėmimų. Šiuo metu yra galimybė nemokamai įsigyti ir antrą profesiją, pasirenkant tęstinio mokymo programas, pavyzdžiui, pardavėjo. Linkiu visiems sėkmės!

Ačiū, Raminta. Linkime ir Tau sėkmės profesinėje karjeroje bei asmeniniame gyvenime.

Return to top of page