Skip links

Rasa Kopicė

Rasa Kopicė

Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyrius – tai mokykla, kurioje gali baigęs dvylika klasių įsigyti profesiją. Taip jau atsitiko, kad pirmiausia įgijau smulkiojo verslo organizatorės specialybę. Keletą metų dirbau prekyboje. Teko dirbti parduotuvėje kasininke, ,,paragauti“ pardavėjos ir vedėjos darbo. Dirbdama supratau, kad norėčiau artimesnio bendravimo su žmonėmis.

Svajonėms, pasirodo, buvo lemta išsipildyti. Padrąsinimo sulaukus iš buvusios grupės vadovės Danguolės Stankevičienės, nutariau įgyti dar vieną specialybę. Dokumentus nešiau drąsiau nei pirmą kartą. Buvau labiau subrendusi, jau turėjau šeimą. Buvo smagu sutikti buvusius profesijos mokytojus, susipažinti su naujais. Pasirinkau socialinio darbuotojo padėjėjo specialybę, kuri padėjo artimiau susipažinti su žmonėmis – nuo pačių mažiausių iki senelių. Dirbu VŠĮ ,,Šakių vaikų globos namuose“, tenka  pajausti bei išgyventi džiugias ir liūdnas akimirkas. Nors šis darbas yra sunkus, bet širdžiai mielas. Galiu pasakyti, kad būdama darbe aš ne dirbu, o gyvenu. Visoms svajonėms lemta išsipildyti, jeigu tik panorėsime.

Socialinio darbuotojo padėjėjo specialybė labai reikalinga mūsų rajonui ir ne tik, nes pagalbos reikia daugeliui žmonių. Dirbant šį darbą nebus rutinos – kiekviena diena bus kitokia, su vis nauju iššūkiu ir vis su nauja galimybe kurti. Baigdama noriu pakviesti visus, šiemet ar anksčiau įgijusius brandos atestatą, netgi turinčius specialybę, dirbančius jaunus ir brandaus amžiaus žmones mokytis Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje, nes čia įgytos specialybės tikrai pravers ateityje. Taip pat noriu padėkoti mokytojams, suteikusiems daug naudingų žinių, labai praverčiančių darbe.

Return to top of page